Uzm. Dr. İbrahim Renkliçay, Balıkesir, Aile Hekimliği

Uzm. Dr. İbrahim Renkliçay

Aile Hekimliği - Balıkesir

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ge..ldız

Hastalarına uzunca zaman ayıran, sohbet eden, hastalığın altında yatan nedenleri bulmaya çalışan, ilaca boğmayan, güleryüzlü, güzel yürekli, muhteşem bir insan ve çok iyi bir hekim. Tayini çıktı ve gitti. Çok çookk üzgünüm. Umarım gittiği yerde güzelliklerle karşılaşır. 29-05-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. İbrahim Renkliçay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. İbrahim Renkliçay kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. � Renkliçay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. İbrahim Renkliçay için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. � Renkliçay şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İbrahim Renkliçay ile anlaşmalı?
İbrahim Renkliçay kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. İbrahim Renkliçay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. İbrahim Renkliçay Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. İbrahim Renkliçay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. İbrahim Renkliçay Aile Hekimliği, uzmanıdır.

Uzm. Dr. İbrahim Renkliçay için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. İbrahim Renkliçay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. İbrahim Renkliçay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. � Renkliçay ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. İbrahim Renkliçay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. � Renkliçay hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.