Uzm. Dr. Hülya Özkan Özdemir, İstanbul, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji

Uzm. Dr. Hülya Özkan Özdemir

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji - İstanbul

Randevu Al Değerlendir

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ke..RTÜRK

Hülya Hanım,sayın doktorum,her yönüyle harika bir hekim.Önce tedaviye başlıyor ama hastayı öyle bir sakinleştirip;umutlandırıyor ki...Siz artık dibe vurdum dediğiniz anda sizi tutup çıkarıyor;her şeyinizle ilgileniyor.Böyle bir doktorum olduğu için çok mutluyum.İyi ki varsınız,zor koşullarda bana çok büyük emek verdiniz.Sadece bana değil,gördüğüm kadarıyla herkes için örnek olabilecek bir büyük insan.Sağolun,var olun hocam.Sizler gibi doktorlara her zaman ihtiyacımız var.(Sevgiyle,hep güzellikler içinde kalın) 17-11-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Hülya Özkan Özdemir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Hülya Özkan Özdemir kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. H Özkan Özdemir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hülya Özkan Özdemir için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. H Özkan Özdemir şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hülya Özkan Özdemir ile anlaşmalı?

Hülya Özkan Özdemir kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Hülya Özkan Özdemir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Hülya Özkan Özdemir T.c. Sağ. Bak. İzmirgüney Bölg. Kamu Hast. Birliği Sağlık Bilimleri Üni. Bozyaka Eğit.arşt.hast. bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Hülya Özkan Özdemir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Hülya Özkan Özdemir Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Hülya Özkan Özdemir için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Hülya Özkan Özdemir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hülya Özkan Özdemir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. H Özkan Özdemir ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Hülya Özkan Özdemir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. H Özkan Özdemir hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.