Uzm. Dr. Hülya Bardak

Göz Hastalıkları - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Hürriyet, 01700 İmamoğlu/Adana  Adana
Adana İmamoğlu Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Serinevler Mah., Ege Bağatur Blv., 01370 Yüreğir/Adana  Adana
Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hülya Bardak Hakkında

Hülya Bardak Kimdir?

Uzm. Dr. Hülya Bardak, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Hülya Bardak, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hülya Bardak Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Hülya Bardak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Hülya Bardak kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. H Bardak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hülya Bardak için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. H Bardak şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hülya Bardak ile anlaşmalı?
Hülya Bardak kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Hülya Bardak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Hülya Bardak Adana İmamoğlu Devlet HastanesıAdana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Hülya Bardak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Hülya Bardak Göz Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Hülya Bardak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Hülya Bardak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hülya Bardak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. H Bardak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Hülya Bardak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. H Bardak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.