Uzm. Dr. Havva Hasret Çağan, Bursa, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Havva Hasret Çağan

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Bursa

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

152 Evler, Prof. Tezok Cd. No:2, 16320 Yıldırım/Bursa  Bursa
Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi (S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

met..R

Çocuğum 1.5 yaşında ve tam bir yıldır Tokat Samsun ve sonunda Bursa olmak üzere 20 civarında çocuk hastalıkları uzmanına gittik bu doktorlar arasında çocuk ana bilim dalı başkanı da vardı.Çocuğumun bronşit tanısı kondu,ciğerlerinin bittiği söylendi en ağır antibiyotik şuruplar iğneler ve nebületörle hava kullandık.Son bir aydır Havva hanıma gitmeye başladık.Allah binlerce kere razı olsun çocuğumuzu da bizi de rahatlattı.Diğer doktorların koyduğu teşhisin hepsi havada kaldı.Çocuğunuzda hırıltılı solunum bronşit türünde bir rahatsızlık varsa gözünüz arkada kalmadan Havva hanımı tercih edebilirsiniz ve son derece insanı ilişkileri iyi olan sabırla bizi dinleyip yönlendiren bir doktordur.Allah razı olsun rabbim böyle doktorların sayısını artırsın. 16-09-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Havva Hasret Çağan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Havva Hasret Çağan kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. H Çağan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Havva Hasret Çağan için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. H Çağan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Havva Hasret Çağan ile anlaşmalı?
Havva Hasret Çağan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Havva Hasret Çağan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Havva Hasret Çağan Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi (S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Havva Hasret Çağan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Havva Hasret Çağan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Havva Hasret Çağan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Havva Hasret Çağan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Havva Hasret Çağan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. H Çağan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Havva Hasret Çağan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. H Çağan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.