Uzm. Dr. Hatice Eryiğit

Göğüs Cerrahisi - İstanbul

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Cevizli, Şemsi Denizer Cad. E-5 Karayolu Cevizli Mevkii, 34890 Kartal/İstanbul  İstanbul
İstanbul Kartal Dr.lütfı Kırdar Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hatice Eryiğit Hakkında

Hatice Eryiğit Kimdir?

Uzm. Dr. Hatice Eryiğit, Göğüs Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Hatice Eryiğit, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hatice Eryiğit Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Hatice Eryiğit tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Hatice Eryiğit kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. H Eryiğit ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hatice Eryiğit için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. H Eryiğit şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hatice Eryiğit ile anlaşmalı?
Hatice Eryiğit kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Hatice Eryiğit nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Hatice Eryiğit İstanbul Kartal Dr.lütfı Kırdar Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Hatice Eryiğit hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Hatice Eryiğit Göğüs Cerrahisi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Hatice Eryiğit için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Hatice Eryiğit muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hatice Eryiğit hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. H Eryiğit ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Hatice Eryiğit hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. H Eryiğit hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.