Uzm. Dr. Hatice Demirbağ

Göğüs Cerrahisi - İstanbul

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hatice Demirbağ Hakkında

Hatice Demirbağ Kimdir?

Uzm. Dr. Hatice Demirbağ, Göğüs Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Hatice Demirbağ, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hatice Demirbağ Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Hatice Demirbağ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Hatice Demirbağ kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. H Demirbağ ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hatice Demirbağ için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. H Demirbağ şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hatice Demirbağ ile anlaşmalı?
Hatice Demirbağ kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Hatice Demirbağ nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Hatice Demirbağ İstanbul Dr.siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahısı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Hatice Demirbağ hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Hatice Demirbağ Göğüs Cerrahisi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Hatice Demirbağ için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Hatice Demirbağ muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hatice Demirbağ hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. H Demirbağ ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Hatice Demirbağ hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. H Demirbağ hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.