Uzm. Dr. Hale Yener

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - İzmir

Göbek İltihabı, Goodpasture Hastalığı, Spesifik Dil Gecikmesi

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Talatpaşa Bulvarı 1436 Sok No:6  Konak, İzmir
Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezi Tüp Bebek Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hale Yener Hakkında

Hale Yener Kimdir?

Uzm. Dr. Hale Yener, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Hale Yener, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
İlgilendiği Hastalıklar
 • Göbek İltihabı
 • Goodpasture Hastalığı
 • Spesifik Dil Gecikmesi
 • Takayasu Arteriti
 • Akut Lenfoblastik Lösemi (ALL)
Tedaviler
 • Tüberkülin deri testi(tdt)
 • Apgar skoru
 • Ergen hastalıkları
 • Aile ve Çocuk Danışmanlığı
 • Yeni doğan

Hale Yener Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Hale Yener tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Hale Yener Cevapladığı Sorular

 • Bebek

  Hocam merhaba kızım 1 hafta sonra 4 ayını dolduracak.kızım 2 günde bir kakasını yapıyor.kakası çok yoğun sarı yeşil arası bir renkte çok sulu bazen sümüksü bir yapıda oluyor.bu normal mi?teşekkürler...

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Hale Yener

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Çocuklarda ishal nasıl önlenir?

  Iyi günler hale hanım.7 yaşında 1.sınıfa giden kızım karın ağrısı ardından kusma ve ateşle çok bitkin düştü.kusma ve ateş bitti bu kez da ishal başgösterdi.karın ağrısı ise 3 gündür devam ediyor.aşırı halsiz ve hep yatmak istiyor.kusmaktan nefret ettiği için yemek de yemek istemiyor.ilaç kullanmayı... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Hale Yener

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Hale Yener kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. H Yener ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hale Yener için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. H Yener şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hale Yener nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Hale Yener Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezi Tüp Bebek Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Hale Yener hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Hale Yener Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. Tüberkülin deri testi(tdt), Apgar skoru, Ergen hastalıkları, Aile ve Çocuk Danışmanlığı, Yeni doğan alanlarında hizmet veriyor ve Göbek İltihabı, Goodpasture Hastalığı, Spesifik Dil Gecikmesi, Takayasu Arteriti, Akut Lenfoblastik Lösemi (ALL) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Hale Yener için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Hale Yener muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hale Yener hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. H Yener ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Hale Yener hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. H Yener hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.