Uzm. Dr. Hakkı Özdoğan, Osmaniye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Hakkı Özdoğan

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Osmaniye

Randevu Al Değerlendir

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

hakkı özdoğan..ranı

gerçekten çok kaliteli bir doktordur kendileri. Ne zaman hasta olduğumda giderim ve asla ters karşılamaz. Gerçekten ilgisi çok fazla olup gayet bilgili bir insandır kendileri. 18-03-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Hakkı Özdoğan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Hakkı Özdoğan kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. H Özdoğan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hakkı Özdoğan için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. H Özdoğan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hakkı Özdoğan ile anlaşmalı?

Hakkı Özdoğan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Hakkı Özdoğan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Hakkı Özdoğan Osmaniye İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Kadirli Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Hakkı Özdoğan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Hakkı Özdoğan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Hakkı Özdoğan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Hakkı Özdoğan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hakkı Özdoğan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. H Özdoğan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Hakkı Özdoğan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. H Özdoğan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.