Doktorun Adresi (2)

Fatih Mh., 19 Mayıs Blv. No:8, 34513 Esenyurt/İstanbul  İstanbul
İstanbul Esenyurt Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Güneşli, Kirazlı Cad 36/B, 34214 Güneşli/Bağcılar/Bağcılar/İstanbul  İstanbul
Özel Güneşli Avrupa Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

A..a

2003 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp fakültesi'nde Böbrek taşı ameliyatıma katılmış , serviste yattığım sürece çok yakın ilgisini gördüğüm her yönüyle takdire şayan bir doktordur. 23-01-2019

cay..t

Hastasıyla oldukça ilgili her sorusuna en ince ayrıntısına kadar cevap veren hoşgörülü güleryüzlü doktor.Uzun yıllardır kronik prostatit şikayetlerimde gittiğim doktorların arasında en ilgili ve yardımcı olan kişidir murat tezer bey.Kendisine çok teşekkür ediyorum. 01-08-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Hacı Murat Tezer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Hacı Murat Tezer kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. H Tezer ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hacı Murat Tezer için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. H Tezer şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hacı Murat Tezer ile anlaşmalı?
Hacı Murat Tezer kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Hacı Murat Tezer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Hacı Murat Tezer İstanbul Esenyurt Devlet HastanesıÖzel Güneşli Avrupa Tıp Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Hacı Murat Tezer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Hacı Murat Tezer Anatomi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Hacı Murat Tezer için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Hacı Murat Tezer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hacı Murat Tezer hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. H Tezer ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Hacı Murat Tezer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. H Tezer hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.