Uzm. Dr. Haci Mehmet Kezer, Malatya, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Haci Mehmet Kezer

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Malatya

Ewing Sarkom, Sağlıklı (Sağlam) Çocuk İzlemi, Adet Düzensizliği

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Özel Müjde Hastanesi Fırat Mah  Malatya
müjde hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Haci Mehmet Kezer Hakkında

Haci Mehmet Kezer Kimdir?

Uzm. Dr. Haci Mehmet Kezer, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Haci Mehmet Kezer, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ek..ayrak

Mükemmel bir doktor çok ilgili ve bilgili. Tespitlerini sebepleriyle ve sonuçlarıyla bize açıklayan bir doktor. Doktorumuza her kontrole gittiğimizde daha çok şey öğreniyoruz ve çocuklarımızda bizde Doktorumuzun yönlendirmeleriyle daha rahat ediyoruz. Aldığı parayı son kuruşuna kadar hak ediyor. Malatya'daki en iyi çocuk doktorudur diyebilirim. 28-02-2019

cu..�delen

Kendısıyle çalışma fırsatı yakaladım cok şey öğrendim.Hekim olarak işveren olarak iyiki tanımışım..Çok özel ve tartışılmaz mükemmelliyetçi bi doktordur... 09-06-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Haci Mehmet Kezer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Haci Mehmet Kezer kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. H Kezer ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Haci Mehmet Kezer için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. H Kezer şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Haci Mehmet Kezer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Haci Mehmet Kezer müjde hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Haci Mehmet Kezer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Haci Mehmet Kezer Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. Prematürite, Yenidoğan işitme taraması, Ergen hastalıkları, Kalp kateterizasyonu, Aşı takvimi alanlarında hizmet veriyor ve Ewing Sarkom, Sağlıklı (Sağlam) Çocuk İzlemi, Adet Düzensizliği, Skleroderma, Çiçek Hastalığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Haci Mehmet Kezer için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Haci Mehmet Kezer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Haci Mehmet Kezer hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. H Kezer ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Haci Mehmet Kezer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. H Kezer hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.