Bu uzman profili internette yer alan açık bilgilerden oluşmuştur. Düzenleme önerebilir ya da profili sahiplenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Güzin Özden

Serinevler Mah., Ege Bağatur Blv., 01370 Yüreğir/Adana /Adana

Dahiliye - İç Hastalıkları, İmmunoloji ve Alerji Hastalıkları branşına ait bazı İlgi Alanları

Deneyimler

Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (2014 - Devam ediyor)
Mersin Ün. Tıp Fak.h (2010 - 2014)
Ankara Fızık Tedavı Ve Rehabılıtasyon Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı (2009 - 2010)
Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi (2004 - 2009)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
HY
Hik*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
14.04.2022

Urtiker tedavisi yaptı.Cok tesekkur ederim.Bilgili ilgili doktor. Görüşü Şikayet Et

BT
Büş*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
08.10.2019

Güzin hocam ile 3 yıl kadr önce tanıştık..Toz akarına alerjim var.Önceden alerji için ilaç raporunu yazıp gönderen doktor sayesınde hastalığımın ilerlemesinden korkmaya başlamıştım..Tedirginlikle Güzin hanıma gittim..Eskiyi unut şikayetlerini söyle dedi her şeyi baştan aldık resmen..Alerji testimi yaptırıp değerlendirdi..Onun yazdığı ilaçla bu hastalığı daha rahat sürdürüyorum.Güzel uslubu ve üstün bilgisiyle gerçekten çok farklı bir doktor..Çok seviyorum.Allah razı olsun hocamdan.. Görüşü Şikayet Et

HA
Hal*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
07.12.2018

Egzema şikayeti ile başka bir bölümden hocama yönlendirildim. Şikayetimle ilgili daha önce bir çok hekime başvurdum, verilen ilaçlari kullandiktan bir süre sonra hastalik yeniden nüksediyordu. Fakat hocama başvurdup verdiği ilaçlari kullanip söylediklerini tamamiyle uygulayinca şikayetlerim neredeyse tamamen kayboldu. Hem branşiyla ilgili bilgisi hem hastalarina ilgisi çok memnun ediciydi. Öncelikle ilk anda hastalarini güler yüzle karşilayan bir hekim. Hastalarina ayirdiği süre uzundur. Sıra beklerken içeriye giren hastanin bu kadar uzun süre içerde ne yaptiğini merak edersiniz. Ancak sira size gelip içiye girdiğinizde durumun ne olduğunu anlarsiniz. Öncelikle güleryüzlü bir karşilama ardindan hastaliğiniz ve seyri ile ilgili uzunca bi soru cevap seklinde gelişen sohpet, ilgi ve hastayi dinleme ile devam eder. Ardindan yapilacak tekhik ve tesleri bir bir anlatir nedenleri ile birlikte. Öyle tam emin olmadan ilaç yazip göndermek gibi bir niyeti olmadiğini anlarsıniz. Bütün testleri teslerden sonra izlenecek tedavi yöntemini, tedavide size düşen görevleri, kullanilacak ilaçlari ve hatta ilaçlarla ilgili karşilaşilacak olumsuz etkileri bile en ince ayrintisina kadar tek tek anlatir. Anlatiklarinin tam ve doğru anlaşidiğindan emin olabilmek için hastayla sürekli göz temasi halindedir. Söylediklerini dikatlice dinleyip uygularsaniz en kisa sürede şikayetlerinizin ortadan kalkacağindan emin olabilirsiniz. Kendisine tedavimde bana yardimci olduğu için buradan sonsuz teşekkür ediyor, benzer şikayeti olan herkese tavsiye ediyorum.. Görüşü Şikayet Et

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Güzin Özden ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Güzin Özden için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Güzin Özden nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Güzin Özden Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Güzin Özden hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Güzin Özden Dahiliye - İç Hastalıkları, İmmunoloji ve Alerji Hastalıkları uzmanıdır. İmmünoterapi, Astım (Astım Bronşit), Deri Döküntüsü alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube