Uzm. Dr. Gürkan Odabaşıoğlu, İstanbul, Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Uzm. Dr. Gürkan Odabaşıoğlu

Çocuk ve Ergen Psikiyatristi - İstanbul

Çocuk Psikiyatrisi - Genel, Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB), Öğrenme Güçlüğü

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Hakkı Yeten Caddesi No: 13 Fulya Terrace Residence C2 Blok Kat: 16 D: 104  Şişli, İstanbul
İstanbul Psikiyatri Enstitüsü

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Gürkan Odabaşıoğlu Hakkında

Gürkan Odabaşıoğlu Kimdir?

Uzm. Dr. Gürkan ODABAŞIOĞLU, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ndebaşladığı tıp eğitimini 1999 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü'nde başladığı ihtisasını ise 2005 yılında "Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu'nda Silik Nörolojik Belirtiler" adlı tezi ile bitirerek Çocuk Psikiyatrisi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitiminin hemen ardından Balıklı Rum Hastanesi Vakfı Anatolia Klinikleri'nde Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Birimi'ni kurarak 2005 -2008 yılları arasında bu hastanede görevyapmış olan Uzm. Dr. Gürkan ODABAŞIOĞLU, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu, Otizm, Ergenlerde Madde Bağımlılığı alanlarında çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir. Kendisinin 2'si uluslararası olmak üzere, 10 adet bilimsel dergilerde yayınlanmış çalışması bulunmaktadır.

Mesleki hayatı dışında sinema ve müzikle ilgilenmekte olan Uzm. Dr. Gürkan ODABAŞIOĞLU'nun sinema ve psikiyatri ilişkisi üzerine yazdığı çeşitli yazıları ve kongrelerde bu konu üzerine sunumları bulunmaktadır. 

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ra Ceren..aş

2012 yılında size rahmetli dayım aracılığı ile dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu tanısıyla muayene olmuştum.. bunca zaman geçmesine rağmen dostça verdiğiniz öğütler hayatıma yön veriyor.. hayallerime kavuştum ve hemşire oldum devamda ediyorum daha iyisi için çabalamaya.. sizin gibi biriyle karşılaştığım için şanslıyım, iyi ki varsınız.. başarılarınızın devamını dilerim.. 29-07-2019

ür..�yüktürk

Hocam Gerçekten Bir Profösörsünüz Sizi Seviyorum :D 28-02-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Gürkan Odabaşıoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Gürkan Odabaşıoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. G Odabaşıoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Gürkan Odabaşıoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. G Odabaşıoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Gürkan Odabaşıoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Gürkan Odabaşıoğlu İstanbul Psikiyatri Enstitüsü bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Gürkan Odabaşıoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Gürkan Odabaşıoğlu Çocuk ve Ergen Psikiyatristi, uzmanıdır. Yetişkin terapisi, Psikodinamik psikoterapi, Cattell 3a zeka testi, Sanat terapisi, Çocuk kaygı ölçekleri, Alexander pratik yetenek testi, Porteus labirentleri testi, Varoluşçu psikoterapi, İlişki ölçekleri anketi, Ankara gelişim tarama envanteri alanlarında hizmet veriyor ve Çocuk Psikiyatrisi - Genel, Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB), Öğrenme Güçlüğü, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Gürkan Odabaşıoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Gürkan Odabaşıoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Gürkan Odabaşıoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. G Odabaşıoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Gürkan Odabaşıoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. G Odabaşıoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.