Uzm. Dr. Gülriz Özbek

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - İzmir
5.0

Akupunktur, Kinesiotape(Kinezyoteyp), Enjeksiyonlar

“Ağrılarım İçin gittiğim Dr Gülriz hanıma sabrı ,anlayışı,dostluğu ve ilgisi için çokkk teşekkür eder...” Devamı

Uzm. Dr. Gülriz Özbek

Uzm. Dr. Gülriz ÖZBEK, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarılı bir şekilde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ankara Dışkapı SSK Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon üzerine yapmıştır.

Uzm. Dr. Gülriz ÖZBEK, mesleki çalışmalarına İzmir'de bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

göğüs ağrısı

Merhaba Gülriz Hanım. Benim 4 aydır göğüs ağrısı var. Daha önce bir kaç kez kardiyoloji ve dahiliye hekimine gittim. Bir çok tetkik ve tahlilden geçtim. Fakat doktorum göğüs ağrısının kalpten kaynaklanmadığını söyledi. Fizik tedavi ve rehabilitasyon kliniğine gittim. Doktorum fıtık olduğunu söyledi fakat benim sırt bölgemde ağrı şikayetlerim olmadı MR sonucunu sizinle paylaşıyorum. TORAKL MR Thorakal kifoz tabiidir. Vertebra korpus yükseklikleri ve kortikomedüller sinyal intensiteleri tabiidir...

Daha Fazla
Uzm. Dr. Gülriz Özbek

Uzm. Dr. Gülriz Özbek tarafından cevaplandı

Merhaba. Radyolojik değerlendirme her zaman klinik ile ilgili bilgi veya bulguyla uyumlu olmayabilir... Cevabı görmek için tıkla.

20 Mayıs 2021 tarihinde cevaplandı.

OMUZ SAKATLIĞI

OMUZ MR İNCELEMESİ; Aksiyal planda T2W FFE - Koronal oblik planda PDW TSE SPIR - Sagital oblik planda T2W TSE Akromioklaviküler eklem Tip 3 görünümdedir. Akromioklaviküler eklemde kapsüler hipertrofi, subkondral skleroz ve subkondral ödem ile seyreden dejeneratif değişiklikler mevcuttur. Subakromial mesafe daralmıştır.Supraspinatus tendonu bası mevcuttur.Akromion eklem ilişkisi doğaldır.Subakromial yağ planı korunmuştur. Glenohumeral eklem ilişkisi normaldir. Humerus normal sfe...

Daha Fazla
Uzm. Dr. Gülriz Özbek

Uzm. Dr. Gülriz Özbek tarafından cevaplandı

Geçmiş olsun. Omuz MR tetkikinde eklem çevresi yapılarda sıvı birikimi, omuz başında kas sıkışması... Cevabı görmek için tıkla.

3 Mart 2021 tarihinde cevaplandı.

göğüs ağrısı

değerli hocam öncelikle bu zor geçirdiğimiz dönemde allah sizleri başımızdan eksik etmesin...allah yardımcınız olsun.. sayın hocam sizden problemimle ilgili fikir almak istedim yardımcı olursanız çok mutlu olurum. benim 10 günden fazla bir süredir sol meme üstünde ağrım var ve ara ara sol kürek kemiğinin az üstünde bir kaç saniye süren kıramp bıçak saplanması gibi ağrı gelip gidiyor akciğer tomografisi çektirdim kalp ile ilgili ekg ve kan verdim sorun çıkmadı fizik tedaviye gittim kas gevşetici...

Daha Fazla
Uzm. Dr. Gülriz Özbek

Uzm. Dr. Gülriz Özbek tarafından cevaplandı

Merhaba,geçmiş olsun. Tarif ettiğiniz bölgede kaburgalar arasında kulunç denen tetik noktalar olabil... Cevabı görmek için tıkla.

14 Şubat 2021 tarihinde cevaplandı.

Özel Muayenehane
Şair Eşref Bulvarı Kültür Mah Fuar Apt. No:37 D:14 Konak/İzmir
Hizmetler
Detox, anti-aging Manuel Terapi Ozon Terapi Fizik tedavi ve rehabilitasyon Fizik tedavi Devamı
İmkanlar
Otopark (Ücretli) İkram Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzm. Dr. Gülriz ÖZBEK, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarılı bir şekilde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ankara Dışkapı SSK Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon üzerine yapmıştır. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 08.1991
Deneyim: 31 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

Ekibim

Sevil Demir

İlgi Alanları

Akupunktur Kinesiotape(Kinezyoteyp) Enjeksiyonlar Omur Ve Omurga Ağrıları-Eğrilikleri Ozon Tedavisi Devamı

Deneyimler

Özel muaynehane (2016 - Devam ediyor)
Özel Balçova Fizik Tedavi Ve Rehablitasyon Dal Merkezi (2011 - 2016)
İzmir Eğitim Araştırma Hastanesi (1997 - 2011)
İzmir Urla Devlet Hastanesi (1995 - 1997)
Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi (1991 - 1995)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (232) 218 21 77

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
nA
Nev*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce

Ağrılarım İçin gittiğim Dr Gülriz hanıma sabrı ,anlayışı,dostluğu ve ilgisi için çokkk teşekkür ederim sihirli dokunuşlar •••••

KC
Kut*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Sırt Sırtım uzun zamandır bana sorun yaratıyordu. İlk gidiş sebebim bu oldu. Gittiğimde bir çok iğne oldum ve uzun bir süre için sırtımda oluşan ağrılar gitti. Ayrıca Doktor Gülriz bana yapabileceğim egzersizler önerdi ve bunları yapmaya başladığımdan beri ağrılarım çok aza indi. En sonunda da bir taraftaki 20 yaş dişlerinin çekilmesiyle o tarafin ağrıları da gitti. Diz Bir dizimin bağlarında sakatlanma olmuştu ve Doktor Gülriz'in iğne ve egzersizleriyle 2 ay içinde tekrar degneksiz yürümeye başladım. Bu çok daha uzun sürecekti ve ileride diz problemi ile karşılaşmış kiminle konuşsam bu sürenin çok kısa olduğunu söylediler. Tedavisi iğneler ile olmuştu ve ben çok etkili buldum, iğneleri olduktan sonra ağrılarım aza indi, gece uyanmamaya basladim. Bilek Bilek kırığım oldugu zaman gene Doktor Gülriz bileğimin ve kolumun belli yerlerine iğneler ve masaj yaptı ve bu beni 3 ay icinde tekrar dağcılık/ kaya tırmanışına döndürdü. Bununla beraber ortaya çıkan omuz ağrısı için de iğneler ve masaj yapti ve verdiği egzersizler ve esnemeler bunu aza indirdi. Genel olarak her gidişimde Doktor Gülriz sırtıma tıbbi masaj yapar ve her seferinde de bir rahatlama hissederim. Yaptığı iğneler ve bilgilendirici konuşmasını da çok yararlı buluyorum. Vücutta oluşan problemlere başka doktorlardan farklı olarak bakıyor ve bu tedavi ile tecrübe ettiğim kadarıyla ileri dereceyle etkili. Ne soru ile gelirsem ilgili bir şekilde de cevap verir, soruyu cevaplar.

YD
Yas*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Alanında muhteşem bir dr olmasının yanı sıra harika bir insan?? Sizi tanımak benim şansım Gülriz hnm sağlıkla ve sevgiyle kalın??‍♀️??

TB
Tuğ*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Gülriz Hoca'ya çok ümitsiz bir anımda internetten araştırırken rastladım. 2 yıldır hastanelerde fizik tedavi görmüş olmama rağmen yine eskiye dönüyor, sırtım ve boynum tutuluyordu. Kendisi, çocukluktan bu yana geçirdiğim tüm rahatsızlıklarım ve kronik diğer problemlerimle ağrılarımın bağlantısı olduğunu, bu sürecin tüm organlarımızın sağlıklı bir şekilde işlerliğinin kazandırılması ile mümkün olabileceğini anlattı. Öncelikle boynumun tutulmasının sebeplerinden birini ; 20'lik dişimin baskı yapmasını keşfetti, mide hazımsızlığımın sırtıma yaptığı baskıyı belirterek midemin tedavi edilmesi gerektiğini belirterek bu süreçte tüm bedenimin sağlığını kazanması yönünde ilerledik. Gülriz Hoca'nın tedavisi yalnızca bir fizik tedavi değil, bedenin iyileştirilmesi yönünde, sabır gösterilmesi gereken kalıcı bir tedavi. Hastasına sevgi ve özenle, psikolojik destekler vererek yaklaşan böyle bir doktor ile çalıştığım için şanslı olduğumu düşünüyorum.

mu
Mel*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Dr. Gülriz hanımın ilgisinden ve tedavisinden kesinlikle çok memnunum. Uzun zamandır düzenli olarak MANUEL terapi ve NÖRALTERAPİ Tedavileri için gidiyorum ve çok memnun kalıyorum. Ayrıca kendisine güleryüzü ve samimiyetinden dolayı teşekkür ederim.

YD
Yas*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Dr. Gulriz Hanımın tedavileri sayesinde bir ayda 20 gün çektiğim migren agrisi, 2-3 ayda 1’e düştü. Eklemlerimdeki agrilarim azaldı, desteği ile hayatıma pozitif anlamda çok katkısı oldu. Kendisine çok çok teşekkür ederim.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Gülriz Özbek ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Gülriz Özbek için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Gülriz Özbek için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Gülriz Özbek ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +902322182177

Uzm. Dr. Gülriz Özbek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Gülriz Özbek Özel Muayenehane bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Gülriz Özbek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Gülriz Özbek Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon uzmanıdır. Akupunktur, Kinesiotape(Kinezyoteyp), Enjeksiyonlar alanlarında hizmet veriyor ve Detox, anti-aging, Manuel Terapi, Ozon Terapi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (232) 218 21 77

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube