Uzm. Dr. Gülay Kara, İstanbul, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Gülay Kara

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - İstanbul

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Bağdat Cad. No:193/12 Çiftehavuzlar  Kadıköy, İstanbul
Uzm. Dr. Gülay KARA Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Gülay Kara Kimdir?

Uzm. Gülay KARA, 1985 yılında Paşabahçe Ferit İnal Lisesi’nden mezun olmuştur. Hemen ardından İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başlamış ve 1991 yılında eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Aynı yıl Tıpta Uzmanlık Sınavı'na (TUS) girmiş ve İstanbul Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda ihtisasına başlamıştır. 1996 yılında "Süt Çocuklarında Maternal Kaynaklı Kızamık Antikorlarının Kaybolma Zamanı” başlıklı tezi ile ihtisasını tamamlamış ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur. Tıp eğitimi ve ihtisas eğitiminin yanı sıra 2000-2002 yılları arasında Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği bölümünü bitirmiştir.

Uzm. Gülay KARA, 1996 - 1997 yılları arasında Alman Hastanesi’nde, 1997-2001 yılları arasında Özel Bodrum Hastanesi’nde görev yapmıştır. 2001 yılında İstanbul'a dönmüş ve Özel Kadıköy Hastanesi'nde çalışmaya başlamıştır. 2002 yılında ise Acıbadem Tıp Merkezi'nde çalışmalarına başlamış ve 2008 yılına kadar buradaki görevini sürdürmüş olan Uzm. Gülay KARA, 2008 yılından beri Kadıköy'de bulunan özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir. Ayrıca kendisi evli ve bir çocuk annesidir.

Diploma aldığı kurum

  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

Anlaşmalı Kurumlar

  • Ak Sigorta
  • Allianz Sigorta
  • Anadolu Sigorta
  • YapıKredi Sigorta

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

a..adır

Gülay Hanım’la oğlum henüz bir aylıkken tanıştığımız için çok şanslıyız. İlk görüşmemizde bizimle uzun uzun muhabbet ederek yeni ebeveynlik gerginliğimizi hafifletti. Oğlumun gelişim sürecinde, emzirme, uyku düzeni, oyun, ek gıdaya geçiş ve daha bir çok konuda bizi aydınlattı. Doktorumuz yüksek meslek etiği olan, bilgili, olgun, çocukların yanında ebeveynlerinin de sağlığıyla ilgilenen çok iyi biri. 24-07-2018

en..ENDEN

Motivasyonu harika.... 08-01-2016

in..en

Her iki kizimin da doktoru,sevgili Gulay hanim. Mesleki yeterliliginin yani sira, sevecenligi ve hassasiyeti ile tam bir cocuk doktoru. 07-08-2015

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Gülay Kara tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.