Doktorun Adresi

Bağdat Cad. No:193/12 Çiftehavuzlar  Kadıköy, İstanbul
Uzm. Dr. Gülay KARA Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gülay Kara Hakkında

Gülay Kara Kimdir?

Uzm. Gülay KARA, 1985 yılında Paşabahçe Ferit İnal Lisesi’nden mezun olmuştur. Hemen ardından İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başlamış ve 1991 yılında eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Aynı yıl Tıpta Uzmanlık Sınavı'na (TUS) girmiş ve İstanbul Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda ihtisasına başlamıştır. 1996 yılında "Süt Çocuklarında Maternal Kaynaklı Kızamık Antikorlarının Kaybolma Zamanı” başlıklı tezi ile ihtisasını tamamlamış ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur. Tıp eğitimi ve ihtisas eğitiminin yanı sıra 2000-2002 yılları arasında Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği bölümünü bitirmiştir.

Uzm. Gülay KARA, 1996 - 1997 yılları arasında Alman Hastanesi’nde, 1997-2001 yılları arasında Özel Bodrum Hastanesi’nde görev yapmıştır. 2001 yılında İstanbul'a dönmüş ve Özel Kadıköy Hastanesi'nde çalışmaya başlamıştır. 2002 yılında ise Acıbadem Tıp Merkezi'nde çalışmalarına başlamış ve 2008 yılına kadar buradaki görevini sürdürmüş olan Uzm. Gülay KARA, 2008 yılından beri Kadıköy'de bulunan özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir. Ayrıca kendisi evli ve bir çocuk annesidir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI
Tedaviler
 • Çocuk beslenme
 • Çocuk beslenme bozuklukları
 • Yeni doğan
 • Çocuklarda egzema
 • Çocukta gelişimi izleme
Anlaşmalı Kurumlar
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • YapıKredi Sigorta

Gülay Kara Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

a..adır
Zamanlama
İlgi
Ortam

Gülay Hanım’la oğlum henüz bir aylıkken tanıştığımız için çok şanslıyız. İlk görüşmemizde bizimle uzun uzun muhabbet ederek yeni ebeveynlik gerginliğimizi hafifletti. Oğlumun gelişim sürecinde, emzirme, uyku düzeni, oyun, ek gıdaya geçiş ve daha bir çok konuda bizi aydınlattı. Doktorumuz yüksek meslek etiği olan, bilgili, olgun, çocukların yanında ebeveynlerinin de sağlığıyla ilgilenen çok iyi biri. 24-07-2018

en..ENDEN

Motivasyonu harika.... 08-01-2016

in..en

Her iki kizimin da doktoru,sevgili Gulay hanim. Mesleki yeterliliginin yani sira, sevecenligi ve hassasiyeti ile tam bir cocuk doktoru. 07-08-2015

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Gülay Kara tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Gülay Kara Cevapladığı Sorular

 • Kakada yeşillik

  Hocam 2 aylık kız bebeğim var sütüm olmadığından dolayı mama ile besleniyoruz ama kakası genelde yeşil oluyor neden aceba? kullandığım mama sma siz hangi mamayı önerirsiniz? cevabınız için şimdiden teşekkürler

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Gülay Kara

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kızımın bası arıyor

  Meraba gülay hanım kızım11 yasında ve hep basına anıden arılar gelıyorldu doktara gıtık ve hap yazdı ıse yaramadı okula zor gıdıyordu sımdı de arıdını soyleyıp alıyor anlının ustunde kavasında sıslık var ve arıdını soyluyor

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Gülay Kara

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Gülay Kara kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. G Kara ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Gülay Kara için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. G Kara şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gülay Kara ile anlaşmalı?
Gülay Kara ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , YapıKredi Sigorta )

Uzm. Dr. Gülay Kara nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Gülay Kara Uzm. Dr. Gülay KARA Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Gülay Kara hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Gülay Kara Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. Çocuk beslenme, Çocuk beslenme bozuklukları, Yeni doğan, Çocuklarda egzema, Çocukta gelişimi izleme, Gelişimsel bozuklukların erken tanısı, Aşı takvimi, Head-up tilt testi, Büyüme takibi alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Gülay Kara için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Gülay Kara muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Gülay Kara hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. G Kara ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Gülay Kara hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. G Kara hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.