Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi

Aile Hekimliği - Tekirdağ

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Zafer Mah., Bülent Ecevit Blv. No:33, 59850 Çorlu/Tekirdağ  Tekirdağ
Tekırdağ Çorlu Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gökhan Kocaçiftçi Hakkında

Gökhan Kocaçiftçi Kimdir?

Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Gökhan Kocaçiftçi, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Gülhane Askeri Tıp Akademisi (Diploma: 21.10.2010)

Gökhan Kocaçiftçi Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. G Kocaçiftçi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. G Kocaçiftçi şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gökhan Kocaçiftçi ile anlaşmalı?
Gökhan Kocaçiftçi kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi Msb 1. Basamak Sağlık TesisiTekırdağ Çorlu Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi Aile Hekimliği, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. G Kocaçiftçi ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. G Kocaçiftçi hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.