Uzm. Dr. Füsun Yükrük, Ankara, Tıbbi Patoloji

Uzm. Dr. Füsun Yükrük

Tıbbi Patoloji - Ankara

Randevu Al Değerlendir

Adres

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Füsun Yükrük tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Füsun Yükrük kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. F Yükrük ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Füsun Yükrük için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. F Yükrük şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Füsun Yükrük ile anlaşmalı?

Füsun Yükrük kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Füsun Yükrük nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Füsun Yükrük Ankara Dr.abdurahman Yurtaslan Onkolojı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Füsun Yükrük hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Füsun Yükrük Tıbbi Patoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Füsun Yükrük için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Füsun Yükrük muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Füsun Yükrük hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. F Yükrük ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Füsun Yükrük hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. F Yükrük hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.