Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Esra Öcal Hakkında

Esra Öcal Kimdir?

Uzm. Dr. Esra Öcal, Dermatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Esra Öcal, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Esra Öcal Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 3)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

men..c

Hayatımda bu kadar güzel ve iyi bir doktor görmedim gerçekten işini çok iyi yapan başarılı bir doktor resmen tekrar bu doktora gitmek için hasta oluyorum ;) 04-02-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Esra Öcal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Esra Öcal kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. E Öcal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Esra Öcal için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. E Öcal şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Esra Öcal ile anlaşmalı?
Esra Öcal kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Esra Öcal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Esra Öcal Erzincan Sağlık Bakanlığı Erzincan Üniversitesi Mengücek Gazi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Esra Öcal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Esra Öcal Dermatoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Esra Öcal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Esra Öcal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Esra Öcal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. E Öcal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Esra Öcal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. E Öcal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.