Doktorun Adresi (2)

İskender Paşa, Adnan Menderes Blv., 34093 Fatih/İstanbul  İstanbul
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Halaskargazi Cad., Etfal Sk., 34371 Şişli/İstanbul  İstanbul
İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ertuğrul Tekçe Hakkında

Ertuğrul Tekçe Kimdir?

Uzm. Dr. Ertuğrul Tekçe, Radyasyon Onkolojisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Ertuğrul Tekçe, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 02.01.2013)

Ertuğrul Tekçe Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

an..y
Zamanlama
İlgi
Ortam

hastalarini basindan savurmayan özenle dikkatlice en ufak ayrintisina kadar isini guzel yapan bir doktor.. Allah böyle hekimleri sadece memleketimize degil tüm dunyaya örneklerinin çogalmasini nasip etsin insallah 20-08-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ertuğrul Tekçe tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ertuğrul Tekçe kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. E Tekçe ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ertuğrul Tekçe için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. E Tekçe şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ertuğrul Tekçe ile anlaşmalı?
Ertuğrul Tekçe kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Ertuğrul Tekçe nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ertuğrul Tekçe Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesiİstanbul Şişli Hamidiye Etfal Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ertuğrul Tekçe hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ertuğrul Tekçe Radyasyon Onkolojisi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Ertuğrul Tekçe için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ertuğrul Tekçe muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ertuğrul Tekçe hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. E Tekçe ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ertuğrul Tekçe hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. E Tekçe hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.