Uzm. Dr. Ersin Aydın

Dermatoloji - İstanbul
5.0

Yüz Dolgusu, Yama (Patch) Testi, Tırnak Hastalıkları

5.0

“Ersin beye göz altlarımdaki ksentolezma(yag cizgileri/plaklari) nedeniyle basvurdum.Bir meslektaşı o...” Devamı

Uzm. Dr. Ersin Aydın

Dermatolog Dr. Ersin Aydın, 2003 yılında Tıp Fakültesinden, 2012 yılında ise Gülhane Askeri Tıp Fakültesi Dermatoloji Uzmanlığından başarıyla mezun olarak meslek hayatına başladı. Dermatoloji alanında yurt içinde ve dışında pek çok eğitim tamamladı. Dr. Aydın, 2018 yılından bu yana İstanbul Ataköy Towers’daki adını taşıyan kliniğinde hastalarını tedavi ediyor ve deneyimli uzman bir ekiple çalışıyor.

Dermatolog Dr. Ersin Aydın, güncel uluslararası tıbbi yayınları takip ederek alanındaki yenilikleri uyguluyor. Bugüne dek cilt alanında pek çok tedaviyi uygulayan ve yaptığı uygulamaları kongre ve üniversitelerde anlatan Dr. Aydın, özellikle botoks ve dolgu konusunda çalışıyor. Dr. Aydın, ‘Natürel Botoks’ markasını tescilleyerek 10 binden fazla uygulama yaptı. Yenilikleri takip eden Dr. Ersin Aydın, insan vücudunun en önemli bileşeni olan cildin yenilenme ve yaşlanma karşıtı uygulamalar üzerine çalışmayı seviyor.

Dermatolog Dr. Ersin Aydın ‘Çünkü Doğal Olmak Güzeldir!’ mottosuyla güzelliğin doğallıkla olan ilişkisine vurgu yapıyor. ‘Natürel Botoks’ çalışmalarının yanında dolgu uygulamaları ve lazer alanındaki çalışmaları da yer alıyor. Dr. Ersin Aydın, bugüne dek ulusal ve uluslararası kongrelerde düzenlenen estetik ve kozmetik uygulamalarda eğitmenlik ve moderatörlük yaptı. Kliniğinde çok sayıda Dermatolog ve Plastik Cerrah meslektaşına eğitimler verdi. Ayrıca ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanmış 30’un üzerinde makale, ulusal ve uluslararası bilimsel toplantılarda sunulmuş 40’ın üzerinde poster bildirimi ile ülkemizi Dermatoloji alanında temsil etti, etmeye devam ediyor. Çok sayıda ulusal ve uluslararası dergilerde yayın hakemliği yapan Dr. Ersin Aydın akademik çalışmalarına devam ediyor. Dermatoloji asistanlarına edindiği deneyimleri ve tecrübelerini aktarıyor. Dermatolog Dr. Ersin Aydın; Estetik ve Kozmetik Dermatoloji Derneği, Türk Dermatoloji Derneği, Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği, Kozmetoloji ve Dermatoloji Akademisi Derneği, Ankara Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği, Türk Pediatrik Dermatoloji Derneği, Türk Tabipler Birliği İstanbul Tabip Odası üyesidir.

Küçük dil büyümesi ve arkasında beyazlık

Merhaba hocam , sabah kalktığımda küçük dilimde şişkinlik, burun yolundan agza gelen kısım da bulunan et parçası yırtılmış gibi hissettim ve küçük dilin arka kısmında bir beyazlık olduğunu fark ettim. Sizce bu normal birşey midir . Ne yapmam gerekiyor

Uzm. Dr. Ersin Aydın

Uzm. Dr. Ersin Aydın tarafından cevaplandı

Merhaba. Sizi görüp değerlendirmeden sorunuza yanıt vermek sağlıklı olmayacaktır. Geçmiş olsun. Cevabı görmek için tıkla.

11 Kasım 2017 tarihinde cevaplandı.

M furo losyon gunes yanigi

M furo losyonun kullanma talimatında ilac uygulandıktan sonra güneşten sakınılmalıdır. Aşırı yanıklar a neden olabilir yazıyor. Ben m furo losyon uyguladıktan sonra ertesi gün piknikte top oyanıdım güneşin altında saç derisi kırmızı olacak şekilde yandı. Doktorum beklazon krem verdi. 3 gun sonra iyilesti. Saç kökleri olumsuz etkilenmismidir. Gunes yanıkları sac koklerine ulasabilirmi?

Uzm. Dr. Ersin Aydın

Uzm. Dr. Ersin Aydın tarafından cevaplandı

Merhaba, Saç köklerinizde bir sorun oluşmamıştır. Geçmiş olsun. Cevabı görmek için tıkla.

22 Eylül 2017 tarihinde cevaplandı.

Anjiodem!!!!

Hocam merhabalar benim urtiker ve anji odem denilen hastaligim var 3-4 yildir ve her sislik uzun sure duruyor ve igne yapilsa hile ilaclar icilse bile zorlukla geciyor nefsim tikaniyor basim donuyor ve doktorlar bunu tedavisi olmadigini soyluyorlar ayni zmaanda soluk boruma vurursa olme riskim var mis hocam korkuyorum sizce gercekten bir tedavi yokmu

Uzm. Dr. Ersin Aydın

Uzm. Dr. Ersin Aydın tarafından cevaplandı

Merhaba, Anjioödem kabarıklık, şişme, kaşıntı veya yanma-batma hissi şeklinde bulgular veren ürtike... Cevabı görmek için tıkla.

22 Eylül 2017 tarihinde cevaplandı.

Ersin Aydın Muayenehanesi
Ataköy 7-8-9-10. Kısım M. Çobançeşme E-5 Yan Yol Cad. B Blok 20/2 Daire 157 Yenibosna Bakırköy/İstanbul
Tedaviler
Dermoskopi Ameliyatsız yüz germe Somon Dna Aşısı Kaş kaldırma botoksu Dudak dolgusu İple yüz gençleştirme Ameliyatsız göz kapağı sarkma tedavisi Karbon peeling Fraksiyonel lazer tedavisi Dövme silme Batık tırnak tedavisi Terleme tedavisi Sivilce izleri tedavisi Saç tedavisi Geniş gözenek ve çukurların tedavisi Devamı

İlgi Alanları

Yüz Dolgusu Yama (Patch) Testi Tırnak Hastalıkları Yanıklar Punch Biyopsi Psoriasis Vulgaris Kriyoterapi İple Yüz Germe Gül Hastalığı (Pityriasis Rosea) Göz Altı Işık Dolgusu Genital Siğil Elektrokoterizasyon Dudak Dolgusu Dermoskopi Deri Prick Testi
Devamı

Deneyimler

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi (2003 - 2005)

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SC
Sel*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Ersin beye göz altlarımdaki ksentolezma(yag cizgileri/plaklari) nedeniyle basvurdum.Bir meslektaşı olarak ilgisi, tedavi uygulamalari ve sonuclarinin mükemmel olduğunu dusunuyorum. Çok memnun kaldım, çok teşekkür ederim hocam her şey için.

NY
Nur*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Uzun süredir yüzümdeki kırışıklıklardan kurtulmak istiyordum. Olduğumdan daha yaşlı görünmeme neden oluyordu. Bu şikayetim nedeniyle Doktor Ersin Bey’e gittiğimde beni güleryüzle karşıladı. Muayene sonrasında Altın iğne ve Dolgu işlemini önerdi. Uygulama ile ilgili ayrıntılı ve açıklayıcı bilgiler vererek aklımdaki soru işaretlerini giderdi. Yapmış olduğu işlemden ayrıca çok memnun kaldım, sonuç çok doğal oldu ve çevremdekilerden de olumlu yorumlar aldım. Yakın bir zamanda başka uygulamalar için de ziyaretine gideceğim. Herkese tavsiye ediyorum.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ersin Aydın ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Ersin Aydın için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Ersin Aydın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Ersin Aydın Ersin Aydın Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Ersin Aydın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Ersin Aydın Dermatoloji uzmanıdır. Yüz Dolgusu, Yama (Patch) Testi, Tırnak Hastalıkları alanlarında hizmet veriyor ve Dermoskopi, Ameliyatsız yüz germe, Somon Dna Aşısı hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube