Uzm. Dr. Erinç Karacehennem Sabuncu

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - Ankara

Omurilik Sorunları, Yürüme Analizi, Yumuşak Doku Romatizmaları

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Kızılırmak Mah. Dumlupınar Bulvarı No: 3A Next Level Ofis Binası **** No: 27  Çankaya, Ankara
Fonksiyon Rehabilitasyon Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Erinç Karacehennem Sabuncu Hakkında

Erinç Karacehennem Sabuncu Kimdir?

Uzm. Dr. Erinç KARACEHENNEM SABUNCU, lise öğrenimini Ankara Atatürk Anadolu Lisesi'nde bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 2000-2005 yılları arasında Gazi Üniversitesi'nde yapmış ve Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi yanı sıra  2005 yılında Avrupa Board Eğitimi ve 2010 yılında Ankara Gazi Üniversitesi'nde Akupunktur eğitimi alarak sertifika sahibi de olan Uzm. Dr. Erinç KARACEHENNEM SABUNCU, 2005 yılından beri pek çok özel kurumda Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı olarak görev yapmıştır.

Mesleki çalışmalarına Ankara Fonksiyon Rehabilitasyon Merkezi'nde Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı ve  Akupunkturist olarak devam eden Uzm. Dr. Erinç KARACEHENNEM SABUNCU, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Derneği, Romatizma Araştırma ve Savaş Derneği, Osteoporoz ile Yaşam Derneği ve Ankara Akupunktur Derneği üyesidir. 

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • GAZI ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
 • Fransızca
İlgilendiği Hastalıklar
 • Omurilik Sorunları
 • Yürüme Analizi
 • Yumuşak Doku Romatizmaları
 • Tenovajinitler
 • Fasiitler
Tedaviler
 • Serebral palsi rehabilitasyonu
 • Tetik nokta enjeksiyonu
 • Fizik tedavi
 • Fizik tedavi ve rehabilitasyon
 • Kırık rehabilitasyonu
Fotoğraflar
Hobiler
 • Fotografçılık

Erinç Karacehennem Sabuncu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Erinç Karacehennem Sabuncu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Erinç Karacehennem Sabuncu kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. E Karacehennem Sabuncu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Erinç Karacehennem Sabuncu için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. E Karacehennem Sabuncu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Erinç Karacehennem Sabuncu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Erinç Karacehennem Sabuncu Fonksiyon Rehabilitasyon Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Erinç Karacehennem Sabuncu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Erinç Karacehennem Sabuncu Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, uzmanıdır. Serebral palsi rehabilitasyonu, Tetik nokta enjeksiyonu, Fizik tedavi, Fizik tedavi ve rehabilitasyon, Kırık rehabilitasyonu, Ortopedik rehabilitasyon, Prp tedavisi, Akupunktur Tedavisi, Kupa Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Omurilik Sorunları, Yürüme Analizi, Yumuşak Doku Romatizmaları, Tenovajinitler, Fasiitler hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Erinç Karacehennem Sabuncu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Erinç Karacehennem Sabuncu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Erinç Karacehennem Sabuncu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. E Karacehennem Sabuncu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Erinç Karacehennem Sabuncu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. E Karacehennem Sabuncu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.