Adres

Yeni, 5315. Sokak., Cemalpaşa Cad., 33050 Akdeniz/Mersin, Turkey  Mersin
Mersın Toros Devlet Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

lbahar..urlu

İşinde çok başarılı, hastalık sürecinde her şey hakkında bilgi veren mükemmel bir doktor ameliyat sürecini çok kolay atlatmamı sağladı. İyi ki varsınız hocam ? 24-12-2019

lbahar..urlu

İşinde çok başarılı, hastalık sürecinde her şey hakkında bilgi veren mükemmel bir doktor ameliyat sürecini çok kolay atlatmamı sağladı. İyi ki varsınız hocam ? 24-12-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Erdem Yücel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Erdem Yücel kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. E Yücel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Erdem Yücel için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. E Yücel şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Erdem Yücel ile anlaşmalı?

Erdem Yücel kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Erdem Yücel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Erdem Yücel Mersın Toros Devlet Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Erdem Yücel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Erdem Yücel Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Erdem Yücel için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Erdem Yücel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Erdem Yücel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. E Yücel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Erdem Yücel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. E Yücel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.