Uzm. Dr. Erçin Özüntürk

Dermatoloji - İstanbul

Ameliyatsız Cilt Gençleştirme, Lazer Tedavileri, Lazer Epilasyon

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Vali Konağı Cad. Ana Apt. No: 32 Kat: 4 Daire: 5 Nişantaşı  Şişli, İstanbul
Uzm. Dr. Erçin ÖZÜNTÜRK Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretli) İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Erçin Özüntürk Hakkında

Erçin Özüntürk Kimdir?

Uzm. Dr. Erçin ÖZÜNTÜRK, lisans öncesi eğitimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1975 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı'nda ihtisas eğitimini tamamlamış ve Dermatoloji Uzmanı olmuştur.

Bolu'da hükümet tabibi ve Eskişehir Devlet Hastanesi'nde Dermatoloji Uzmanı olarak görev yaptıktan sonra, bir dönem Eskişehir Devlet Hastanesi Başhekimliği görevini yürütmüştür. Anadolu Üniversitesi Hastanesi'nde uzman doktor olarak hizmet vermiş olan Uzm. Dr. Erçin ÖZÜNTÜRK, Eskişehir'de bulunduğu süre boyunca serbest muayenehane hekimliği yapmıştır.

2002 yılı Ekim ayında emekli olduktan sonra İstanbul ve Eskişehir’de Özel Erlamer Polikliniği’ni kurmuştur. Uzm. Dr. Erçin ÖZÜNTÜRK, şu anda mesleki çalışmalarına İstanbul'da devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ULUDAG ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Ameliyatsız Cilt Gençleştirme
 • Lazer Tedavileri
 • Lazer Epilasyon
 • Mezoterapi
 • Prp (Platelet Rich Plasma)
Tedaviler
 • Işık dolgusu
 • Laser epilasyon
 • Leke mezoterapisi
 • Dolgu uygulamaları
 • Dövme silme

Erçin Özüntürk Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Erçin Özüntürk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Erçin Özüntürk kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. E Özüntürk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Erçin Özüntürk için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. E Özüntürk şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Erçin Özüntürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Erçin Özüntürk Uzm. Dr. Erçin ÖZÜNTÜRK Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Erçin Özüntürk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Erçin Özüntürk Dermatoloji, uzmanıdır. Işık dolgusu, Laser epilasyon, Leke mezoterapisi, Dolgu uygulamaları, Dövme silme, Fokuslu ultrason ile yüz germe, Fraksiyonel lazer tedavisi, Kök hücre tedavisi, Prp tedavisi, Zayıflama alanlarında hizmet veriyor ve Ameliyatsız Cilt Gençleştirme, Lazer Tedavileri, Lazer Epilasyon, Mezoterapi, Prp (Platelet Rich Plasma) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Erçin Özüntürk için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Erçin Özüntürk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Erçin Özüntürk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. E Özüntürk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Erçin Özüntürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. E Özüntürk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.