Uzm. Dr. Emel Isıyel

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nefrolojisi - Kocaeli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

İrfan Baştuğ Cad./Kurtdereli Sok., Ziraat, 06110 Altındağ/Ankara  Ankara
Ankara Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Hematoloji, Onkoloji Eğitim Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Emel Isıyel Hakkında

Emel Isıyel Kimdir?

Uzm. Dr. Emel Isıyel, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Nefrolojisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk Nefrolojisi Emel Isıyel, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Emel Isıyel Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

YA..akoçoğlu

İstanbul da ikamet ediyorum fakat burada oğlumun hastalığı için hiçbirşey yeterli değildi... bu yüzden tedavi sürecinde Derince eğitim hastanesinde tanıştım kendisiyle oğlum tek böbrekli mi yoksa nakil olacak bir hastamı oluşunu emel hanımın araştırmaları uzmanlığı sayesinde 1 yılı aşan tahlil tetkiklerle öğrendim ve bu gün Derince'den tayin olduğunu öğrendim çok üzgünüm çünki güvendiğim inandığım saygı duyduğum bir hekimdir kendisi. 05-09-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Emel Isıyel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Emel Isıyel kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. E Isıyel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Emel Isıyel için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. E Isıyel şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Emel Isıyel ile anlaşmalı?
Emel Isıyel kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Emel Isıyel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Emel Isıyel Ankara Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Hematoloji, Onkoloji Eğitim Araştırma HastanesiSağlık Bilimleri Üniversitesi Derince Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Emel Isıyel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Emel Isıyel Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Nefrolojisi uzmanıdır.

Uzm. Dr. Emel Isıyel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Emel Isıyel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Emel Isıyel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. E Isıyel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Emel Isıyel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. E Isıyel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.