Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Uzm. Dr. Elif Ebru Güner, İstanbul, Dermatoloji

Uzm. Dr. Elif Ebru Güner

Dermatoloji - İstanbul

Cilt Lekeleri, Saç Dökülmesi, Ameliyatsız Cilt Gençleştirme

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Abdi İpekçi Cad. No: 59 K: 2 Kızılkaya Apt. (Midpoint Cafe Üzeri) Nişantaşı  Şişli, İstanbul
Clinimed

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Elif Ebru Güner Kimdir?

Uzm. Dr. Elif Ebru GÜNER, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. Ardından Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde uzmanlık eğitimini tamamladı. İhtisas döneminde Avusturya Viyana Universitesi Dermatoloji Klinigi'nde yaklaşık 1 yıl boyunca çalıştı.

İhtisas sonrasında ilk olarak  Dokuz Eylül Üniversitesi'nde ardından 9 sene boyunca Universal Hospital Grup'ta ve sonra da kendi kurduğu dermatoloji kliniğinde dermatoloji uzmanı olarak görevine devam etti.

Uzm. Dr. Elif Ebru GÜNER , buradaki görevinden ayrılarak İstanbul‘da  Acıbadem Hastaneleri Grubu'nda Klinik Dermatoloji ve Kozmetik Dermatoloji alanlarında 2 sne boyunca çalıştı.

Şuanda İstanbul Nişantaşı'nda kendi kurduğu kliniğinde klinik dermatoloji,  kozmetik dermatoloj ve veneryal hastalıklar konusunda  görevine devam etmektedir.

Uzm. Dr. Elif Ebru GÜNER' in yayınlanmış çok sayıda makale, çalışma  ve bildirileri ayrıca  yerli ve yabancı dermatoloji dergilerinde, kongrelerde yayınlanmış cok sayıda çalışmasu bulunmaktadır.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

GU..

Sayın Elif hanım sizi tanıdığım için kendimi şanslı ve mutlu hissediyorum son derece ilgili ve güler yüzlüsünüz umarım başlamış olduğunuz tedavide olumlu sonuçlarla beni mutlu edeceginize inanıyorum bu arada sizinle çalışan arkadaşlara da ilgilerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi gönderiyorum iyiki varsınız ........ 11-01-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Elif Ebru Güner tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Ciltte kuruluk

  Slm iyi çalışmalar ebru hanım doktorun önerisi üzerine minoxsil forte %5 deri sreyi kullanıyorum çildimde kuruma yapıyor geçici bir sorunmu kullanmaya devam etmelimiyim şimddiden teşekkür eder çalışma hayatınızda başarılar dilerimm

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Elif Ebru Güner

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Deri yağlanması

  Mehraba sayin doktor,. 20 yasindayim ve iki yil once 50 kiloydum ve simdi 55e kalktim.,yaglanma yalnız bacaq ve basenlerimde olustu ve spor ve diyetle kecmiyor,.2ci derece selult olustu,,radiofrekans ve ya mezoterapi ye girmek istiyorum., sorum boyle sayin doktor ,.radiofrekas ve ya mezoterapinin... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Elif Ebru Güner

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.