Uzm. Dr. Ebru Yücetürk

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp - İzmir
5.0

Manuel Terapi, Sigara Bırakma, Ozon Uygulaması

5.0

“Ebru hanım ve Tolga bey’in muayenehanesine ilk gittiğimde karşılaştığım sıcak ve güleryüzlü tavırlar...” Devamı

Uzm. Dr. Ebru YÜCETÜRK Muayenehanesi
6348 Sok. (İsmet Yazar Sok.)No: 5 Uzunoğlu Apt. D/1 Bostanlı Karşıyaka/İzmir
Hizmetler
Mezoterapi Bitkisel tedavi Ozon Tedavisi Biorezonans Medikal estetik ve cilt bakımı Devamı

Diploma Aldığı Kurum

EGE ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Manuel Terapi Sigara Bırakma Ozon Uygulaması CGF Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
KY
Kaa*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Ebru hanım ve Tolga bey’in muayenehanesine ilk gittiğimde karşılaştığım sıcak ve güleryüzlü tavırları çok rahatlatıcı idi. Yüzlerindeki gülümsemenin hiç dinmeyeceğini, onlarla birlikte geçireceğiniz onca vakitten sonra daha da iyi anlıyorsunuz. Bir kişinin akupunktur yaptırdığını duyan herkes merak içinde en önemli sorunun cevabını bekler; - Gerçekten ise yarıyor mu? - HEM DE NASIL! Ancak bu faydanın görülebilmesi için insanın yeterince sabırlı olması ve inanması yetmez. Ebru hanım gibi derinden inanmış, bilgili ve enerjisini en doğru biçimde sizinle bütünleştiren bir kişiye de ihtiyacınız olacaktır. Ebru hanım karşısındaki şahsın enerjisine göre doğru frekansı optimum bir şekilde ayarlayabilen yegane bir karakter. Çok özel bir kişi kendisi. Hayatta bazı anlar vardır, bir kavşak çıkar önünüze, bir şey DANK eder ve bir karar alırsınız, sonra da bunu gerçekleştirmek için elinizden geleni yaparsınız hani, en azından denersiniz değil mi? İşte ben öyle bir zamanda Ebru hanımı, vücudumdaki gidişatı daha iyi öğrenebilmek ve sağlıklı yaşamın kaynaklarını daha da iyi kullanabilmek hatta biraz daha fazla zorlayabilmek için seçtim. Sağlıksız alışkanlıklarım yüzünden biraz da kilo fazlalığım vardı. Bu seçimimin ne kadar doğru olduğunu Ebru hanım bizzat her seansta gösterdi. Günlük yaşam içinde vücudumuza ne kadar kötü davrandığımızın farkın bile varmayız. Yediklerimiz, içtiklerimiz, uyku düzenimiz, stres, sporsuz ve hareketsiz bir yaşam, çevresel etkiler ve burada uzun uzun sayamayacağım daha bir sürü zararlı etmen gün geçtikçe bizi yiyip bitiyor, içten içten kemiriyor. İşte Ebru hanım burada devreye giriyor. Günümüz yaşamında, her birimize ihtiyaçlarımız doğrultusunda, bambaşka bireyler olarak, neyin/nelerin zararlı olduğunu açıklıyor, vücudumuzu daha iyi tanımamızı sağlıyor. Vücudumuzun tepki verdiği veya sessizce tepki vermeye çalıştığı sorunları tek tek bularak, zaman içinde, sabırla bu arızaları gideriyor. Onunla birlikte inanarak yürüdüğüm bu yolda vücudum için neyin daha doğru olduğunu çok daha bilinçli bir şekilde öğrendim ve sağlıklı yarınlara zinde bir şekilde ve emin adımlarla ilerlemeye başladım. Hediyesi olarak da sağlıksız kilolarımdan kurtuldum. Aslında işin yine sizde bittiğini, Ebru hanımın gerçekte bir yol gösterici olduğunu söylemem yanlış olmaz sanırım, ancak tanıdığım bildiğim en iyi yol gösterici kendisi. Keşke seneler öncesinden iğnelerinizin hedefi olsaymışım Ebru hanım, teşekkür ederim.

EE
Esm*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Merhaba, İsmim Esma Elmastaşoğlu Kaskan 43 yaşındayım. Uzun süredir anemi(kansızlık), vitamin ve mineral eksiklikleri ve yeni teşhis konulan Rotoskolyoz'dan ( Dokuz ay önceki MR'da olmayan) kaynaklı ağrı şikayetleri ile Dr. Ebru Hanım'a başvurdum. ( Tabii önce bu ve benzeri sitelerden kendisini sizin de yaptığınız gibi bayağı bir araştırıp) Yardımcısı Gülden Hanım'dan randevu aldım. İlk muayenede benden daha önceki tetkiklerim ve mr sonuçlarımı da yanımda getirmemi istemişlerdi, onları inceleyen Dr. Ebru Hanım benim şikayetlerimi dinledikten sonra beni daha iyi analiz edebilmek için sorular sorup vücut muayenemi yaptı. Benimle o kadar uzun süre, aceleye getirmeden ve detaylı ilgilendi ki, daha önce hiçbir doktorda hissetmediğimiz kadar rahat hissettim. Ayrıca ağrılarımın ve rotoskolyozumun çok berbat durumda olan dişlerimden kaynaklı olduğunu tespit ederek ( kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi) beni katlanılmaz ağrılarımdan kurtulmama yardımcı oldu. Aynı zamanda bütünsel yaklaşımı ile tüm sağlığıma kavuşmamı sağladı. Siz de Dr. Ebru Hanım'la tanıştığınız da kendisinin ne kadar donanımlı, araştırmacı ve analitik olduğunu anlayacaksınız. En önemlisi de sizin sağlığınızı bir bütün olarak ele alıp sizin dengeye ulaşmanıza yardım edeceğinden emin olabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ebru Yücetürk ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Ebru Yücetürk için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Ebru Yücetürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Ebru Yücetürk Uzm. Dr. Ebru YÜCETÜRK Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Ebru Yücetürk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Ebru Yücetürk Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp uzmanıdır. Manuel Terapi, Sigara Bırakma, Ozon Uygulaması alanlarında hizmet veriyor ve Mezoterapi, Bitkisel tedavi, Ozon Tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube