Uzm. Dr. Duygu Erdoğdu

Çocuk ve Ergen Psikiyatristi - İstanbul
4.9

“Daha önce çok hareketli olan çocuğumuz için ücretini vererek Sanko hastanesinde bulunan Psikolog Me...” Devamı

Uzm. Dr. Duygu Erdoğdu

Uzm. Dr. Duygu ERDOĞDU, lisans öncesi öğrenimleri Gaziantep'te bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2000 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2008 yılında Çocuk Psikiyatrisi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlığının ardından Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul Erenköy Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi ve İstanbul Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, Gaziantep Özel Sani Konukoğlu Hastanesi'nde göev yapmış olan Uzm. Dr. Duygu ERDOĞDU, mesleki çalışmalarına 2016 Ocak ayı itibarıyla Gaziantep Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde devam etmektedir.

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri
Bağlarbaşı, Feyzullah Cd. No:39 Maltepe/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Benton görsel bellek testi Psikanaliz Draw a person Psikodinamik psikoterapi Cattell 2a zeka testi Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzm. Dr. Duygu ERDOĞDU, lisans öncesi öğrenimleri Gaziantep'te bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2000 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2008 yılında Çocuk Psikiyatrisi Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 93 07

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.9

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

4.8
Ak
Alp K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Daha önce çok hareketli olan çocuğumuz için ücretini vererek Sanko hastanesinde bulunan Psikolog Melis TÜMER SÜYÜR' a gitmiştik. Sadece 5-6 dakikalık muayeneden sonra sırf çocuğumuz oda içerisinde eşyalara merakından dokunuyor diye psikolog bizi kibarca kovdu. Daha sonra araştırmalar sonucunda Duygu hanımı öğrendim. Kendisi bize çok kibar ve sabırlı davrandı. Muayene süresi yaklaşık 35-40 dakika sürdü. Hastane içerisinde bulunan Psikolog bizim söylemlerimize tam olarak dikkate almadan eksik görüş bildirmesine rağmen o sizden daha iyi biliyor demeden bizim görüş ve tecrübelerimizi de anlayış ile dinleyerek ve dikkate alarak ona göre bize bir yol gösterdi. Kendisi bence çok daha fazla övgüyü hak ediyor. Uzun zamandan beri ben bilirim demeyen sizin de düşünceleriniz bizim için önemli diyen ilk doktor.

HB
Hil*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

doktorum çok iyi ona gitmeden önce hiçbişey işe yaramamıştı benimle çok ilgileniyor beni dinliyor çok yardımcı oldu konuştukça rahatlıyorum

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Duygu Erdoğdu ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Duygu Erdoğdu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Duygu Erdoğdu için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Duygu Erdoğdu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508119307

Uzm. Dr. Duygu Erdoğdu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Duygu Erdoğdu Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Duygu Erdoğdu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Duygu Erdoğdu Çocuk ve Ergen Psikiyatristi uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Benton görsel bellek testi, Psikanaliz, Draw a person hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube