Uzm. Dr. Dt. Nejla İLHAN

Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) - Eskişehir
5.0

Bonding, Çene Problemleri, Diş Çapraşıklığı

5.0

“Tavsiye üzerine Ortodonti tedavisi için geldiğimiz Nejla hocamda bugün kızının tedavisi sona erdi ve...” Devamı

Uzm. Dr. Dt. Nejla İLHAN

Uzm. Dr. Dt. Nejla İLHAN, İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır. Ortodonti ( Çene - Diş Bozuklukları) doktora programını Selçuk Üniversitesi'nde tamamlayarak Uzm. Dr. Dt. Unvanı almıştır.

Köpek dişleri

15 yaşındaki kızımın üst köpek dişleri damaktan çıktı ve yerleri dolu. Danistigimiz ortodonti uzmanı 4-4 dişlerin çekilmesi gerektiğini belirtti. Sonra da diş teli uygulaması yapılacak. Ama kızım 2 dişini kaybedecek. Doğru bir tedavi mıdır acaba?

Uzm. Dr. Dt. Nejla İLHAN

Uzm. Dr. Dt. Nejla İLHAN tarafından cevaplandı

Merhabalar öncelikle geçmiş olsun. Ortodontik tedavilerde öncelimiz her zaman mümkünse diş çekilmede... Cevabı görmek için tıkla.

29 Ağustos 2021 tarihinde cevaplandı.

Nejla İLHAN ORTODONTİ Kliniği
Hoşnudiye Mh. İsmet İnönü-1 Cd. YALÇIN KILIÇOĞLU PLAZA No:13 D:57 Tepebaşı/ ESKİŞEHİR Tepebaşı/Eskişehir
Hizmetler
Çene Eklem Tedavisi Gömülü diş çekimi Devamı

İlgi Alanları

Bonding Çene Problemleri Diş Çapraşıklığı Genel Ortodonti Gömülü Diş Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SU
Sey*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 gün önce
Nejla İLHAN ORTODONTİ Kliniği

Tavsiye üzerine Ortodonti tedavisi için geldiğimiz Nejla hocamda bugün kızının tedavisi sona erdi ve diş telleri çıkarıldı. Sonuç gerçekten mükemmel. Her şeyden öte kızım çok mutlu ve dişlerini göstermekten çekinmeden gülebiliyor. Tedavisine başladığımız günden bugüne kadar bütün randevularımızda sabırla ve güleryüzle bütün gelişmeleri detaylıca anlattı. Gerçekten işinde çok titiz bir hekim. Muayenehane temizliği ve ferahlığı ve insan ilişkilerinde standartların üzerinde diyebilirim. Bu süre zarfında referans olduğum ve tedavisine başlayan yakınlarımda çok memnunlar ve bana teşekkür ediyorlar. Çocuklarla iletişimi gerçekten çok güzel. Kızım randevularına çok istekli gitti. Ortodonti tedavisi olmak isteyen herkese tavsiye ederim.

SE
Sey*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Nejla İLHAN ORTODONTİ Kliniği

Nejla hanıma ortodontik tedavi ile ilgili uzun araştırmalardan sonra tavsiye üzerine geldim, iyiki de gelmişim. Ölcelikle şu an sahip olduğum düzgün sıralı dişlerim ve gülüşüm için kendisine içtenlikle teşekkür ederim. Tedavi boyunca titizlikle ve sabırla ilgilendi, sorularımı cevapladı. Çok detaycı ve işinde kaliteden hiç taviz vermiyor. Klinik ortamı çok ferah ve temiz. 2 yıl süren tedavim boyunca hiçbir zaman kalabalık bir ortamda beklemedim. Hastalarının randevu saatlerine çok dikkat ediyorlar. Tek yapmanız gereken erken ya da geç değil tam vaktinde randevunuzda hazır olmanız. Böylece hiç beklemeden gider gitmez tedavinize başlıyorlar. Bu özelliğini çok sevmiştim. Gerçekten tedavide kurumsal bir ciddiyetle güler yüzlü insan ilişkileriyle içtenlikle tavsiye edebileceğim bir hekim. Tedavi olmak isteyen herkese kesinlikle tavsiye ederim.

SG
Sin*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce

Nejla hocama tavsiye üzerine geldim kendisi ve çalışanları Güler yüzlü ve çok ilgili. Klinik temizliği gözle görülür şekilde çok iyi tedavim yaklaşık 2.5yıl sürdü ve sonuçtan çok mutluyum. Bana özgüven içinde bir gülüş sağladığı icin kendisine çok teşekkür ederim. Ortadonti tedavisi olmak isteyenlere herkese kesinlikle tavsiye ederim. Kalitenin ve ilginin adresi.

ŞB
Şey*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Nejla İLHAN ORTODONTİ Kliniği

2 yıl süren diş teli tedavim bugün sona erdi. Dişlerimin tekrar bozulmaması için iç taraftan sabit pekiştirme teli yapıldı. Bu süreçte Nejla hanım nazik ve güler yüzüyle her zaman ilgili davrandı. Diş teli tedavisi için Nejla hanımla görüştükten sonra başka bir ortodondiste gitmeye gerek duymadım çünkü diş teli tedavisini ,yapılan işlemleri detaylı bir şekilde açıkladı ve kullandıkları malzemeleri tek tek gösterdiler. Oldukça profesyonel ve titiz çalışan uzman bir ortodondist ,gerek muayenehanesi gerek çalışma düzenleri. Sonuçtan oldukça memnunum ve çevreme tavsiye edeceğim. Verilen emeklerden ve gösterilen muameleden dolayı çok teşekkür ederim işini kaliteli yapan bir ortodondist ile tedavimi tamamladığım için içim rahat.

nt
Nal*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Nejla İLHAN ORTODONTİ Kliniği

3 yıl kızımın 1 yıl oğlumun tedavisinde doğru tespit ,doğru tedavi uygulayarak bizi iyi bir sonuca ulaştırmıştır. Temiz , titiz , güler yüzlü çalışmasıyla bizi çok memnun etti. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Eline emeğine sağlık.

Eli*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Çene Eklem Tedavisi
Nejla İLHAN ORTODONTİ Kliniği

Öncelikle dolu dolu hiç çekinmeden gülümsememi sağladıkları için Nejla Hanıma ve Gökhan Bey'e çok teşekkür ediyorum.Çoğu insan gibi ben de diş konusunda endişeli biriydim.Ön dişlerim tedavi başlangıcında çok kötü haldeydi. Elimle ağzımı kapatmadan gülemiyordum.Hep doya doya gülmek hiç utanmamak istiyordum ve Nejla Hanımın bunu yapacağına inancım sonsuzdu.Nejla Hanımın pozitif enerjisi, kibar, sevecen yapısı ortamın temizliği ve sakinliğinle birleşince o kadar huzurlu hissediyorsunuz ki anlatamam.Dişçi koltuğu korkusu olan bir insan değilim ama tabi canım acır mı endişesi hep içimde vardı ve hala çok şaşırıyorum çünkü bir gün bile o koltuktan canım acımış şekilde kalkmadım.Nejla hanımın eli o kadar hafif ki yapılan işlemi hissetmiyorsunuz bile.Tedavi sürecim belirlenenden uzun sürdü ama zaten diş tellerimle de çok mutluydum.Tedavimin uzun sürmesini Nejla Hanımın her şeyin mükemmel olması isteğine bağlıyorum.İyi ki tedavim uzamış ve iyi ki bu kadar üzerine düşülüp ilgilenilmiş çünkü sonuç gerçekten mükemmel.Tüm dişlerim dümdüz tek bir sorun bile yok hatta tekrar eski haline dönmemesi için pekiştirme tedavisi bile yapıyorlar.Gökhan Bey'in hoş sohbeti Nejla Hanımın ilgi, alakası ve sevecenliği bir hekimden beklediğiniz her şeyi sağlıyorlar.Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.Umarım bu yorumu okuyan tüm herkes hiç çekinmeden ağız dolusu kahkaha atar.İyi ki varsınız Nejla Hanım ve Gökhan Bey ❤️🙏🏻

ST
Sue*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce

Öncelikle doktorum Nejla Hanım’a teşekkürlerimi iletmek isterim tedavim onun sayesinde kolayca ve çok güzel bir şekilde ilerledi en ince ayrıntısına kadar dikkat eden ve işinde baya profesyonel titiz bir doktor kendisi zaten güler yüzlülüğü olsun kibarlığı olsun her anlamda çok iyi bir doktor, işinde olduğu gibi kliniğide çok güzel ve hijyenli hayatımda iyi ki diyebileceğim sayılı işlerden birini sizinle yürütmek çok güzel ve keyifliydi benim için ben çok memnun kaldım her şey için teşekkür ederim tekrardan❤️

NA
NUR*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Nejla Hanım,gerçekten işini severek,hijjenik bir şekilde yapıyor. 2 yıldır kızımın tedavisini titizlikle yaptı. Sonuç gerçekten mükemmel. Eskişehir'in en iyi ortodonti uzmanlarından biri. Kendisine sonsuz teşekkür ederiz.

AA
Abd*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Kızımın diş alt çene problemini çok iyi ve zamanında teşhis ve tedavi ile sonuçlanması nda sağladığı katkı nedeniyle çok teşekkür ederim. Eskişehir'in en iyi uzman ortadondist doktorunu tercih ederek çok yerinde ve isabetli karar verdiğimi tedavi süreci tamamlandığında bir kez daha anladım. Güler yüzlü, detaylı anlatım, eksiksiz hizmet için tüm herkese tavsiye ederim.

YM
Yus*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Bugün itibariyle 2020 şubatında başladığım tel tedavim son bulmuş oldu. Bu süre zarfında bana her randevumda kendimi evimdeymiş gibi hissettiren başta Nejla hocam ve ekibine teşekkürlerimi iletiyorum. Pandemi sürecinde çekinerek gittiğim ilk randevuda kafamdaki bütün soru işaretlerini en ince ayrıntılarına kadar şeffaf bir şekilde açıklayarak her konuda bilgi edinmemi, kafamda en ufak endişe kalmamasını sağladılar. Özellikle bu sıkıntılı süreçte hijyen konusundaki titizlikleri; temiz klinik, her hasta randevusu sonrası odanın dezenfekte edilmesi, kullanılan bütün örtü vs. herşeyin tek kullanımlık olması ve bunların yanında 1.sınıf kalite de malzeme kullanmaları en doğru tercihi yaptığımın da bir göstergesiydi. Kullandıkları kaliteli malzeme, profesyonel ve kurumsal bir tedavi süreciyle birleşince de sonuçtan çok memnun kaldım. Pandemi dolayısıyla Üniversiteler online eğitime geçince mecburen evime Hatay’a döndüm. İl dışında olmama rağmen tedavimle ilgili sürekli iletişim halinde kalarak tedavimin aksamaması İçin gerekli önlemleri aldılar. Bana bu süreçte harcadıkları zaman ve emek için yürekten teşekkür ediyor son olarak Ortodontik bir tedaviye ihtiyaç duyuyorsanız Dr. Dt. Nejla İlhan hocamın/ablamın kliniğine uğramanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Dt. Nejla İLHAN ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Dt. Nejla İLHAN için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Dt. Nejla İLHAN nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Dt. Nejla İLHAN Nejla İLHAN ORTODONTİ Kliniği bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Dt. Nejla İLHAN hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Dt. Nejla İLHAN Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) uzmanıdır. Bonding, Çene Problemleri, Diş Çapraşıklığı alanlarında hizmet veriyor ve Çene Eklem Tedavisi, Gömülü diş çekimi, hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube