Uzm. Dr. Dt. Murat Selek

Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) - Bursa
5.0

Şeffaf Plak Ortodonti, Çene Eklem Hastalıkları (Temporomandibular Eklem Hastalıkları), Çene Büyüklüğü

5.0

“Öncelikle diş doktorlarına karşı olan fobimi sizin ile yendim. Çok mutluyum şuan dişlerim hiç beklem...” Devamı

Uzm. Dr. Dt. Murat Selek

Uzm. Dr. Dt. Murat SELEK, lisans öncesi öğrenimini Bursa'da bitirmiştir. İlk üniversite eğitimini ODTÜ'de aldıkta sonra Dicle Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde eğitimine başlamıştır. Buradaki eğitimini de başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır. Uzmanlık eğitimini ise Ortodonti üzerine yapan Dt. SELEK, mesleki çalışmalarına 2005 yılından beri Bursa'da özel kliniğinde devam etmektedir.

2008-2009 yılları arasında Aydın Üniversitesi'nde almış olduğu eğitim doğrultusunda, Hipnoterapist unvanına sahip olan Uzm. Dr. Dt. Murat SELEK, Bursa'daki kliniğinde, her yaş grubundan hastasına ortodontik tedaviler, estetik uygulamalar, lingual ortodontik tedaviler ve eklem tedavilerini başarıyla uygulamaktadır.

Uzm. Dr. Dt. Murat SELEK Ortodonti Kliniği
Altıparmak Cad. Çıkıntı Sok. Nadir Ap. 2/5. (Osmangazi Kaymakamlığı Yanı) Osmangazi-Bursa Şube: Konak Mh. 1.Badem Sok. Lotus Plaza A Blok No:26A İç Kapı No:64 Nilüfer-Bursa /Bursa
Hizmetler
Cerrahi ortodontik tedaviler Cerrahi ortodontik tedaviler Fonksiyonel ortodontik tedavi Fonksiyonel ortodontik tedavi Gece plağı Devamı

Hakkında

Uzm. Dr. Dt. Murat SELEK, lisans öncesi öğrenimini Bursa'da bitirmiştir. İlk üniversite eğitimini ODTÜ'de aldıkta sonra Dicle Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde eğitimine başlamıştır. Buradaki eğitimini de başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır. Uzmanlık eğitimini ise Ortodonti üzerine yapan Dt. SELEK, mesleki çalışmalarına 2005 yılından beri Bursa'da özel kliniğinde devam etmektedir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

DİCLE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.2005
Deneyim: 18 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Şeffaf Plak Ortodonti Çene Eklem Hastalıkları (Temporomandibular Eklem Hastalıkları) Çene Büyüklüğü Çene Kapanış Bozuklukları Çene Şekil Bozuklukları Devamı

Hobiler

Kitesurf Yamaç Paraşütü Yelken Sporu Snowboard Motor Sporları Devamı

Deneyimler

Murat Selek Ağız Diş Sağlığı (2005 - Devam ediyor)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Oğu*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Öncelikle diş doktorlarına karşı olan fobimi sizin ile yendim. Çok mutluyum şuan dişlerim hiç beklemediğim kadar güzrl. Bu konudaki destekleriniz için çok teşekkür ederim.

DT
Doğ*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Gerçekten çok memnun kaldım. Çok zorlu bir süreçti ama güzel atlattık. Çok destek oldu buradaki herkes ve hep güler yüzle ayrıldım. Her şey için teşekkür ederim.

Gam*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

1-1.5 yıl süren tedavim sonucunda görüntüye ulaşabildiğim için çok mutluyum. Her şey için çok teşekkür ederim.

EG
Eli*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Murat Bey ve ekibiyle yaklaşık 22 ay boyunca görüştük. İl dışından gelmeme rağmen randevu saatlerinde aşırı yardımcı ve her zaman ulaşılabilir olarak süreci çok kolaylaştırır çok net iyi ki tedaviye Murat başlamışım :)

OB
Ogü*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Öncelikle güzel bir gülüş için her geçen gün emek sarf eden Murat Hocam'a ve ekibine teşekkürler her şey için. Tahmin ettiğimden daha güzel oldu. Klinik düzeni titizliği mükemmel.

AS
Ahm*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Tedavi gördüğüm süre zarfında gördüğüm muamele ve personelin tutumundan inanılmaz memnunum herkese tavsiye ediyorum. İlgi ve alaka için teşekkür ederim.

AE
Ayş*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Bir arkadaşımın büyük övgü ve tavsiyesi üzerine geldiğim ve söylediklerinde ne kadar haklı olduğunu anladığım bir tedavi süreci oldu benim için. Hiç beklemediğim bir anda bu tedaviyi olmak zorunda kalmıştım ve başlangıçta oldukça zorlu bir süreçti. Ancak sizlerin sıcakkanlılığı ilgisi ve yaklaşımı bu süreci kolayca atlamama ayrıca diş doktorlarına olan fobimi yenmemi sağladınız. Her şey için size ve tüm ekibinize teşekkür ederim.

SA
Sem*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Yıllarımı ağız dolusu gülemeden geçirdikten sonra güzel ve sağlıklı dişlere sahip olmaya karar verdim ve yine Naciye Güneyin kendisi iş arkadaşım olur ısrarlarıyla soluğu Murat Bey'in muayenesinde aldım. 2.5 yılımızı bu işe adadık ve sonuç ''mükemmel'' . Doktorum olanak kendisinin tavrını çok takdir ettim her zaman. Tarih şaşırtmadaki üstün zeka oyınlarını da es geçemeyeceğim (baharda çıkacak dediği telin, 3 bahar sonra çıkması:)) Şaka bir yana buradaki ekip çok sıcak kanlı , enerjisi çok iyi .Bu süreci burada geçirdiğim için kendimi çok şanslı hissediyor ve herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bundan sonra hayatlarında ağız dolusu gülümseme olacak herkese de sevgiler!

ZB
Zey*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

İlk başlarda çok korkmuştum dişlerim düzelmeyecek diye fakat zamanlar dişlerimde ki değişimi gördükçe çok mutlu oldum. Murat Bey ve ekibi çok sevecen ve çok güler yüzlü bu da hastaları mutlu ediyor. Ve dün tellerim çıktı, sonuç muhteşem. Murat Bey ve ekibine teşekkür ederim. Bundan sonra özgüven ile gülebileceğim. Teşekkürler.

RA
Rüm*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Öncelikle her şey için çok teşekkür ederim iyi ki sizleri tanıdım. Çok sevdim sizleri çooook ve iyi ki Murat Selek diyorum.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Dt. Murat Selek ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Dt. Murat Selek için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Dt. Murat Selek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Dt. Murat Selek Uzm. Dr. Dt. Murat SELEK Ortodonti Kliniği bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Dt. Murat Selek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Dt. Murat Selek Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) uzmanıdır. Şeffaf Plak Ortodonti, Çene Eklem Hastalıkları (Temporomandibular Eklem Hastalıkları), Çene Büyüklüğü alanlarında hizmet veriyor ve Cerrahi ortodontik tedaviler, Cerrahi ortodontik tedaviler, Fonksiyonel ortodontik tedavi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube