Uzm. Dr. Dt. Merve Ünlü Çalapkorur

Diş Hekimi, Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) - Kayseri

Periodontoloji (dişeti Hastalıkları), Genel Periodontoloji, Dişeti Kanamaları

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Diş Hekiminin Adresi

Tacettin Veli mahallesi, Özer Sokak  Melikgazi, Kayseri
Uzman Diş Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Merve Ünlü Çalapkorur Hakkında

Merve Ünlü Çalapkorur Kimdir?

Uzm. Dr Merve Ünlü Çalapkorur Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde tamamlamıştır. Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalı'nda Uzmanlığını tamamlamıştır. Uzm. Dr. Merve Ünlü Çalapkorur Kayseri'de Uzman Diş Hastanesi'nde Periodontoloji branşında hizmet vermeye devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
İhtisas aldığı kurum
 • ERCIYES ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Periodontoloji (dişeti Hastalıkları)
 • Genel Periodontoloji
 • Dişeti Kanamaları
 • Dişeti Ameliyatı
 • Dişeti Kanamaları
Tedaviler
 • Periodontoloji cerrahi
 • Dişeti büyümelerinde tedavi yaklaşımı
 • Dişeti çekilmelerinde tedavi yaklaşımı
 • Periodontal tedaviler (laser)
 • Apse ve Kist Operasyonları

Merve Ünlü Çalapkorur Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

san..ICIER
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kendisine iki adet implant yaptırdım, çok memnunum. Eli inanılmaz hafif hiç ağrı hissetmedim desem yalan olmaz. 18-12-2019

ve..n
Zamanlama
İlgi
Ortam

Diş eti çekilmesi ve şiddetli ağrı şikayetiye Merve hanıma muayene oldum .Kendisi flap ameliyatı yapılmasına karar verdi. Bütün tedavi basamaklarını tüm ayrıntılarıyla anlatarak tedavime başladı toplam üç seansta bu operasyonu yaptı. Özellikle benim gibi ağrı eşiği çok düşük bir kişiye karşı yaklaşımı ve duyarlılığı çok nazikti ayrıca her operasyon sonrasında ertesi gün çok rahat işime gittim günlük yaşantımda bir kısıtlama olmadı. Tedavim yeni bittiği halde olumlu sonuçlarını hemen aldım diş eti ve köklerindeki beni çok rahatsız eden ağrılarım tamamen dindi kendisine yardımlarından dolayı teşekkür eder saygılarımı sunarım. 19-07-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Dt. Merve Ünlü Çalapkorur tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Dt. Merve Ünlü Çalapkorur kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. Dt. M Ünlü Çalapkorur ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Dt. Merve Ünlü Çalapkorur için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Dt. M Ünlü Çalapkorur şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Dt. Merve Ünlü Çalapkorur nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Dt. Merve Ünlü Çalapkorur Uzman Diş Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Dt. Merve Ünlü Çalapkorur hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Dt. Merve Ünlü Çalapkorur Diş Hekimi, ,Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) uzmanıdır. Periodontoloji cerrahi, Dişeti büyümelerinde tedavi yaklaşımı, Dişeti çekilmelerinde tedavi yaklaşımı, Periodontal tedaviler (laser), Apse ve Kist Operasyonları, Dental implant, Implant tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Periodontoloji (dişeti Hastalıkları), Genel Periodontoloji, Dişeti Kanamaları, Dişeti Ameliyatı, Dişeti Kanamaları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Dt. Merve Ünlü Çalapkorur için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Dt. Merve Ünlü Çalapkorur muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Dt. Merve Ünlü Çalapkorur hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. Dt. M Ünlü Çalapkorur ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Dt. Merve Ünlü Çalapkorur hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Dt. M Ünlü Çalapkorur hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.