Uzm. Dr. Dt. Mehmet Güngör Karagözlü

Diş Hekimi, Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) - Ankara
5.0

Kompozit Lamina, Diş Sıkma, Diş Taşı (Tartar)

“Doktor beyin iletişimi son derece gelişmiş, ben acele edince müsade etmedi gayet sakin bir şekilde a...” Devamı

Uzm. Dr. Dt. Mehmet Güngör Karagözlü

Dr. Dt. Güngör KARAGÖZLÜ, 1966 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini 1972 yılında tamamlamış ve Diş Hekimi unvanı almıştır. 1980 yılında ise Hacettepe Üniversitesi Saglık Bilimleri Fakültesi Periontoloji Anabilim Dalı'nda Dişeti ve Hastalıkları Doktora eğitimini tamamlamıştır.

Dr. Dt. Güngör KARAGÖZLÜ, 1980 - 1982 yılları arasında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periontoloji Doktora Asistanı olarak, 1982-Yılından 2012 yılınakadar gazi üniversitesi sağlık spor ve kültür dairesi diş kliniği kurucusu Ve yöneticisi olarak çalışmış  2012 - 2014 yılları arasında ise Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Diş Polikliniği Klinik yöneticıisi olarak görev yapmıştır.

Çorum İskilip Devlet Hastanesi Diş Kliniği Kurucusu ve Yöneticisi olarak da çalışmalar yapmış olan Dr. Dt. Güngör KARAGÖZLÜ, Ankara - Çankaya'da bulunan Periodontium Diş Eti Cerrahisi Kliniği'nde hastalarını kabul etmektedir.

Mithatpaşa Caddesi Birlik İşhanı 48/4 Çankaya/Ankara
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Kanal tedavisi Zirkonyum porselen kaplama Yer tutucular Sinus cerrahisi Protez tedavisi Devamı
İmkanlar
Wi-fi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Dr. Dt. Güngör KARAGÖZLÜ, 1966 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini 1972 yılında tamamlamış ve Diş Hekimi unvanı almıştır. 1980 yılında ise Hacettepe Üniversitesi Saglık Bilimleri Fakültesi Periontoloji Anabilim Dalı'nda Dişeti ve Hastalıkları Doktora eğitimini tamamlamıştır. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Kompozit Lamina Diş Sıkma Diş Taşı (Tartar) Dişeti Ameliyatı Dişeti Hastalıkları Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 60 75

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
MG
Mir*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Periodontium Diş Eti Cerrahisi Kliniği

Doktor beyin iletişimi son derece gelişmiş, ben acele edince müsade etmedi gayet sakin bir şekilde anamnez aldı her şeyi dinledi, çekilen röntgeni inceledi daha sonra muayene etti. Diş eti hastalığıyla ilgili şüphelendiğim gibi bir durum olmadığını açıkladı ve soruna sebep olabilecek durumu açıklayarak yönlendirdi. Gereksiz bir müdahalede bulunmaktan kaçındı. Kendisine teşekkür ederim.

hs
Han*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce
Periodontal tedaviler (laser)
Periodontium Diş Eti Cerrahisi Kliniği

Hanife Sevim Merhabalar; Benim ön üst bölgede diş eti çekilmesi, alt bölgede ise diş eti çekilmesi ve diş taşı nedeniyle 2 dişim sallanıyor du. Dr. Güngör Beyi ben de internetten Doktorlar Takviminden araştırarak, yorumları okuyarak tercih ettim. İyi ki tercih etmişim Dr. Güngör Bey nazik ve samimi tavırları, yapılacak işlemler ile ilgili rahatlatan açıklamaları, insanı koku ve endişe ortamından samimi ve güvem ortamına geçiriyor. Dr. Güngör Bey'de empati en üst düzeyde, yapacağı işlemleri defalarca anlatıyor. Sorduğunuz sorulara usanmadan detaylı cevap veriyor. İşlem sırasında sürekli sizi telkin edici konuşuyor, şlem sırasında ve sorasında kesinlikle hiç acı duymuyorsunuz. Kullandığı ve önerdiği ürünler sayesinde çabuk iyileşiyorsunuz. Doğru diş fırçalamayı ve dil temizliğini defalarca uygulamalı olarak öğretti. Ben de bilinçli olarak ağız temizliğini yapmayı öğrendim. Tedavim devam ediyor, bu süreçte ileri derecede sallanan iki dişim sallanmıyor. Diş eti probleminiz varsa Uzm. Dr. Dt.Mehmet Güngör Karagözlü hocamla tanışın derim. İyi ki sizinle tanıştım, hem doktorum,hem iyi bir dost, hem de yaşama dair güzel tavsiyelerinizle yaşam koçum oldunuz iyi ki varsınız hocam. Saygılarımla.

AB
Ati*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce

Yaklaşık bir buçuk yıldır diş etlerime ve ağız temizliğine Güngör bey bakıyor. İlk geldiğimde dişlerimin ve diş etlerinin durumu çok kötüydü; ağız kokum çok fazlaydı, 5-6 dişimin bazen biri bazen diğerinin iltihap yaptığı oluyordu, ayrıca diş etlerimde de kanama oluyordu ve ben diş kaybetmekten korkuyordum. Bugün geldiğimiz noktada çok şükür, ağzımda ve diş etlerimde bir problem yok. Bazı diş iltihapları, iltihabı akıtıp o bölgeyi temizleyerek tedavi edildi, böylece bende antibiyotik kullanmaktan ve onun zararından kurtuldum. Dis etlerim kanamiyor pespembe oldu, ağız kokum geçti, diş etlerimde iltihaplanma da olmuyor. Diş kaybinada uğramadım. Artık 2-3 ayda bir kontrol'e gidiyorum, kendisinden çok memnunum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
RA
Ruk*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Bazen kabus yaşarsınız hayatınızda bir türlü uyanamazsınız. dokuz ay önce başladı benim kabusum ve her günümü ağlayarak geçirdim. Böyle bir zamanda tanıştım Güngör hocamla . Amalgam dolgu diş dokusuna akmış ve bir alerji oluşmuştu ağzımda dilimde bitmeyen yara yanma sürekli kesinlikle yiyip içemiyordum . Gitmediğim yer kalmamıştı. Hep geçer denildi. İnternetten buldum Güngör hocamı gittiğimde çok güler yüzle karşıladı bizi herşey den öte benim ağlamalarımın ortasında sabırla dinledi beni . Diş dokusundan amalgamı temizledi zor rastlanılan bir olaydır deyip tüm sanatını sergiledi resmen. Tedavim devam ediyor . Çok şükür böylesi insanlarda varmış aramızda hep de varolun inşallah . Dünyamla bağlantım koptuğunda şefkatinizle uyandım eşim ve ben ço çok teşekkür ediyoruz.saygılarımla

Yorum randevu sonrasında eklendi.
NG
Nur*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Yıllardır dişeti problemi yaşıyordum. Hem özel hem devlet hastanelerine diş eti çekilmesi dişlerimi fırçalarken kanama şikayetiyle başvurduğum halde çoğunlukla diş taşı temizlemekten öte bir şey yapılmadı. Bunun tedavisi yok 6 ayda 1 sene de gel diş taşlarını temizleyelim denildi. Bu süreçte şikayetlerim devam etti. Kaldı ki diş doktoru korkum yüzünden bende sürekli erteledim. artık gülümsemek bile istemiyordum her fırçalamamda dişetlerim kanıyor, ağız kokusu rahatsız ediyordu. Herhangi bir üniversite hastanesinde muayene olmak için randevu almak tam bir işkenceyken bu alanda deneyimli doktorları araştırmaya başladım ve karşıma bu site ve Güngör Bey çıktı. Buradaki yorumlardan cesaret alarak en azından fikir almak için muayenesine gittim güleryüzü ilgisi bilgisiyle tedaviye başladık. Şuan için memnunum inşallah bu sorundan tamamen kurtulurum. ayrıca önerdiği ürünler de(diş fırçası diş macunu vs) harika Doğal içerikli kaliteli tek kelimeyle muhteşem. Hepsi için kendisine teşekkür ediyorum. Titiz işini hakkıyla yapan Sayın Güngör Beyi, benzer sıkıntılar yaşayan herkese de tavsiye ediyorum

AK
Ay K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Yaklaşık 1yıl önce diş eti rahatsızlığım nedeni ile internet üzerinden araştırmam ve tavsiyeler sonucu dr. Güngör hocanın yanına gittim muayene etti ve tedaviye başladık diş etlerim çok sıkıntılı ve çok kanama vardı... gün geçtikçe diş etlerim çok daha iyi olmaya başladı..ve takip eden süreler içerisinde tekrar kontrol için yanında gittim diş eti hastalığımın olmadığını söyledi kendisine çok teşekkür ediyorum işinde çok titiz ve başarılı çok ilgili iyki kendisini tanıdım çok memnunum..diş eti rahatsızlığı olanlara kesinlikle tavsiye ediyorum.

*
***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Güngör hocama ilk 23 Kasım 2018 de ilerlemiş peridontitis şikayetiyle gittim. Alt çenemde neredeyse dişlerimin tamamına yakını sallanıyor sürekli apse yapıyordu. Hocam ilk olarak iltihaplanma problemine el attı, ardından uyguladığı takviye gıdalarla bağışıklık sistemime müdahale etti ki koskoca bir kışı grip bile olmadan geçirdim. Tatlı dili, hastalarına olan yaklaşımı, sakin tavrı diş hekimi fobimi yenmeme de çok yardımcı oldu. Uyguladığı tedavi yöntemlerini anlatması, müdahale sırasında hastasıyla olan samimiyeti apayrı bir konu zaten. Her randevuma gitmek için can atıyorum. Kapalı kök debridmanı uygulayarak diş etlerimin rahat etmesini sağladı elleri dert görmesin. Sıkıntılı olan son 2 dişim kaldı. En son bu hafta ön dişlerimde kas çekmesi nedeniyle alt frenuluma frenehtomi operasyonu yaptı. Kendisinden çok memnunum randevularıma 240 km uzaklıktaki bir ilden gidiyorum ama her randevuma can atarak gidiyorum. Teşekkürler.

İK
İsm*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Güngör hocamla Temmuz 2017'de tanıştık. Tanışmamızla ilgili olarak hem pişmanlık hemde memnuniyet hasıl oldu. Şöyle ki, yaklaşık 20 yıldır diş eti çekilmesi, tartar kanama, plak mücadelesi için gitmedik hekim kalmadı (profesörler dahil). Hepsinin dediği hocam hazır ol 40 yaşına geldiğinde ağzında zerre diş kalmayacak. Peki siz ne iş yapıyorsunuz bunun önlemini alınmıyor mu? şeklinde sormama hocam dert değil implant yaparız dediler. Evet benim ağzım şantiye alanı. Keza 20 yıldır bu şekilde oyalandım. Güngör hocamla tanıştıktan sonra ağzımda hafif derecede sallanan dişler sağlığına kavuştu. Ekmek kabuğu demiyorum ekmek içi yerken bile ısırdığım yer kan olurdu. Her sabah ağzım kan çanağı olurdu. Şimdi hepsi tarih oldu ve tüm dişlerim ağzımda ve yaşım 40. Pişmanlığım 1972 den beri hekimlik yapan Güngör beyle geç tanışmam. Memnuniyetim ise tabi ki tedavi süreci ve sağlıklı sapa sağlam dişler daha ne olsun. Şimdi elma yiyip herkese ısırdığım yeri gösteriyorum. Bak zerre kadar kan yok diye. Bu arada fiyat konusuna takılanlara şunu belirtmek isterim. Temmuz 2017 - Ocak 2019 arası hemen hemen her ay tedaviye gittim (Başta haftalık tedavi süreci vardı). Her bir kontrolde yaklaşık 1 saat tedavi, her gittiğimde hediye olarak verdikleri (macun, dil fırçası, dil kazıyıcı ....) Toplam ödediğim ücret bir diş için implant parası bile değil. Güngör bey herşey için çoooook teşekkürler. İyi ki geçte olsa tanıştık sizinle.

Lüt*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Sevgili Güngör hocamla birlikte 7 aylık bir tedavi sürecinin ardından KAPALI KÖK YÜZEYİ DEBRİDMANI tedavisinin uygulananı olarak bir görüş bildirmek istedim. Daha ilk randevuda bütün dişlerimde bir rahatlama oluşmasıyla birlikte; sabah uyandığımda ağzımda hissettiğim zehir gibi acı bir tat oluşumu anında geçti artı ağız kokusuda, ara ara patlak veren diş eti kanamalarım şişmeler, enfeksiyonel tepkilerle ortaya çıkan diş etimin bazı bölgelerindeki kırmızılıklar ve sancılar daha ilk ayda ortadan kalktı diyebilirim. Bunlar bana yansıyan sonuçları. Bunun yanı sıra nadir rastlanan bir stratejiye tanık oldum. Dişin "kendi yapısı" nın bu derece önemli olduğu, doğal yapısına verilen değerin sonucu olarak geliştirilmiş, uzun bir sürece tabi tutulması elzem olan,deformasyonun oldukça az seviyelerde yani doğal yapısının korunduğu, hem hastanın hem de doktorun bizzat azmiyle mükemmel sonuçlara ulaşabilecek bir tedavi KAPALI KÖK YÜZEYİ DEBRİDMANI ve bir de TÜM AĞIZ DEZENFEKSİYONU. Zannımca çoğu diş kliniğinde bu denli bir azim ve sabrı göstermek zor bir iş olsa gerek. Tedavi esnasında çıkan seslerden ve hissedilen rahatlık ve nefes alma, hastanın kendisinin verdiği diş arası temizliği, dil temizliği gibi pek çok metotla birlikte diş eti tedavi yöntemleri arasında dişin kendi doğal sahasına en uygun düşen başka bir tedavi yöntemi olmadığını düşünüyorum.

MO
Meh*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Merhabalar. Dis curugu sikayeti ile meshur polikliniklerden birine gittim. Filmimi inceleyen doktor acil kuretaj yapilmasi gerektigini ancak en az 8 disimi kaybedebilecegimi soyledi. Nette yaptigim arama ile Gungor Hoca'yi buldum. Gostermek icin gittim. Kuretaj yerine kendi bulusu olan bir yontem ile (doktora calismasi bu alanda) dis etlerini kesmeksizin (kuretaj ya da flap gibi degil) tedavi edebilecegini soyledi. Guvendim ve tedaviye basladik. Tedavi iki ayı aşkın süredir devam ediyor. Agiz kokusundan eser kalmadi. Dislerim cok rahatladi. Ancak bir disimde kemik kaybi cok oldugu icin bir aksam şiddetli bir agrim oldu. Bu dis ayrica curuk sandigim hafif dokununca sallanan disimdi. Sadece o disi kurtarmak icin inanilmaz efor harcadi. Su anda o disimde de iyilesmeyi hissediyorum. Nacizane tavsiyem sudur; herkes dolgu yapan dis ceken discilere gider gibi dis eti uzmanina gitmeli, olumsuz seyler duyarlarsa bir defa da o isin ustadi Gungor Hoca'yi ziyaret etmelidir. Sagligim yerindeyken taniyip ziyaret edebilmeyi cok isterdim. Mehmet O.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Dt. Mehmet Güngör Karagözlü ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Dt. Mehmet Güngör Karagözlü için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Dt. Mehmet Güngör Karagözlü için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Dt. Mehmet Güngör Karagözlü ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508116075

Uzm. Dr. Dt. Mehmet Güngör Karagözlü nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Dt. Mehmet Güngör Karagözlü Periodontium Diş Eti Cerrahisi Kliniği bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Dt. Mehmet Güngör Karagözlü hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Dt. Mehmet Güngör Karagözlü Diş Hekimi, Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) uzmanıdır. Kompozit Lamina, Diş Sıkma, Diş Taşı (Tartar) alanlarında hizmet veriyor ve Kanal tedavisi, Zirkonyum porselen kaplama, Yer tutucular hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube