Uzm. Dr. Dt. Gözdem Aslantürk, Antalya, Diş Hekimi

Uzm. Dr. Dt. Gözdem Aslantürk

Diş Hekimi, Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) - Antalya

Kök Kanal Tedavisi, Dişler Arasında Boşluk, Diş, Çene Ve Yüz Arasındaki Uyumsuzluklar

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Diş Hekiminin Adresi

Öğretmen Evleri Mah.Çamlık Cad.Çamlık Apt No:40/A  Konyaaltı, Antalya
Özel Yalın Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Gözdem Aslantürk Hakkında

Gözdem Aslantürk Kimdir?

Uzm. Dr. Dt. Gözdem ASLANTÜRK, 1982 yılında İzmir'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini 2005 yılında tamamlayarak Diş Hekimi unvanın almıştır. 2006 - 2012 yılları arasında ise Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde Pedodonti (Çocuk diş hekimliği uzmanlığı) eğitimini tamamlayarak Pedodonti Uzmanı olmuştur.

Mesleki çalışmalarına Antalya'da hizmet veren Özel Yalın Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde devam eden Uzm. Dr. Dt. Gözdem ASLANTÜRK, diş gıcırdatma, diş çürükleri, diş çapraşıklığı, diş ve diş eti hastalıkları, çocuk protezleri, çocuk diş sağlığı alanlarında hastalarına başarılı tedaviler uygulamaktadır.

Diş Hekimi Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

khan..ydem

Çok memnun kaldık.Gözdem hanım çocuklar için en iyi diş hekimi....................................................................................... 10-01-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Dt. Gözdem Aslantürk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Dt. Gözdem Aslantürk kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. Dt. G Aslantürk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Dt. Gözdem Aslantürk için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Dt. G Aslantürk şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Dt. Gözdem Aslantürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Dt. Gözdem Aslantürk Özel Yalın Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Dt. Gözdem Aslantürk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Dt. Gözdem Aslantürk Diş Hekimi, ,Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) uzmanıdır. Yer tutucular, Çocuk protezleri, Kanal tedavisi, Çocuk diş tedavisi, Dental implant alanlarında hizmet veriyor ve Kök Kanal Tedavisi, Dişler Arasında Boşluk, Diş, Çene Ve Yüz Arasındaki Uyumsuzluklar, Diş Yaralanmaları, Çarpık Diş hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Dt. Gözdem Aslantürk için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Dt. Gözdem Aslantürk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Dt. Gözdem Aslantürk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. Dt. G Aslantürk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Dt. Gözdem Aslantürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Dt. G Aslantürk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.