Uzm. Dr. Dt. Çağrı Can

Diş Hekimi, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi - Bursa
5.0

Gömülü Diş Çekilmesi, Zirkonyum, Yirmilik Diş

5.0

“20 lik diş problemiyle gittiğim yeşil beyazda Çene Cerrahı Dr. Çağrı CAN ile tanıştım. Korku ve kayg...” Devamı

Uzm. Dr. Dt. Çağrı Can

Uzm. Dr. Dt. Çağrı CAN 18 Nisan 1983 tarihinde Ankara'da doğmuştur. Orta ve lise öğrenimini Ankara Atatürk Lisesi'nde tamamladıktan sonra, İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini 2006 yılında tamamlayarak Diş Hekimi ünvanı almıştır.

Lisans eğitimini tamamladıktan sonra, Askerlik görevini Diş Tabip Teğmen olarak tamamlamış ve Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı'nda doktora programına başlamıştır. 2010-2011 yılları arasında İtalya, Univarsita Degli Studi di Firenze, Diş Hekimliği Fakültesi'nde misafir olarak bulunmuştur. 2012 yılında ise doktora tezini vererek Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı ünvanını almıştır. 

Dr.Dt. Çağrı CAN, çok sayıda yurtiçi-yurtdışı kongre ve sempozyumlara katılmış ve klinik çalışmalar yapmıştır. Akademik ve bilimsel çalışmaları yakından takip etmekte olup, iyi derecede ingilizce bilmektedir. Mesleki çalışmalarına Yeşil Beyaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde devam etmektedir.

Yeşil Beyaz Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Ertuğrul Mah. Ahmet Taner Kışlalı Cad. The Point Sitesi D Blok No: 16 / B Nilüfer/Bursa
Hizmetler
Beyazlatma Estetik dolgu Implant tedavisi Periodontal tedaviler (laser) Zirkonyum kronlar Devamı

İlgi Alanları

Gömülü Diş Çekilmesi Zirkonyum Yirmilik Diş Periodontoloji (dişeti Hastalıkları) Ortognatik Cerrahi (Cerrahi Ortodonti) Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ED
Ezg*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

20 lik diş problemiyle gittiğim yeşil beyazda Çene Cerrahı Dr. Çağrı CAN ile tanıştım. Korku ve kaygıyla girdiğim klinikten çok memnun ve mutlu ayrıldım. Güler yüzlü, ilgili, profesyonel ve bence işinde en iyisi ?

İD
İlk*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Dr. Çağrı Can Bey, Hastasınındilinden anlayan, eli oldukça hafif çokça başarılı bir doktordur. Hastasının istek ve rahatsızlıklarını hassasiyet ile dinleyen ve buna göre müdahalede bulunan doktorumdan çok memnun kaldım. Bir çok tanıdığımıza gözüm kapalı tavsiye edebileceğim, bir sonraki tedavilerimi gerçekleştirebileceğim güvenilir bir doktor edindiğim için memnunum. Ayrıca, Yeşil Beyaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi tüm çalışanlarına oldukça sabırlı ve güleryüzlü oldukları için teşekkür ederim.

DV
Din*** V***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Bir diş hekimi antipatiliği olan biri olarak yeşil beyaza ilk geldiğimden beri Dr. Çağrı Bey o kadar yakından ilgilendi ki gerek tecrübesi gerek hasta yakınlığı harikaydı sadece şunu düşündüm. Bu zamana kadar niye bekledim!

SS
Sal*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Çağrı Bey Çalışması davranışı elinin hafifli konusunda Tanığım en iyi doktordur. Ayrıca Yeşil Beyaz diş sağlığı çalışanlarının güleryüzlü yaklaşımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

KD
Küb*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Çağrı bey alanında çok başarılı ve yetenekli bir hekim.. Hastalarini islem öncesi ve sonrasi çok detayli bilgilendiriyor.. Ayrıca Ameliyat esnasında ki titizliği ve dikkatli davranışları işini ne kadar güzel ve severek yaptığının en iyi kanıtı... Kendisini tanıma fırsatım olduğu için çok şanslıyım..

mP
Mus*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

genç yaşına rağmen tecrübesi ,yetenek ve becerisi beni çok memnut etti tüm dişlerim alındığı için çok korkmuştum ancak protez ve implantlarımdan çok memnunum hayata yeniden bağlandım

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Dt. Çağrı Can ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Dt. Çağrı Can için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Dt. Çağrı Can nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Dt. Çağrı Can Yeşil Beyaz Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Dt. Çağrı Can hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Dt. Çağrı Can Diş Hekimi, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi uzmanıdır. Gömülü Diş Çekilmesi, Zirkonyum, Yirmilik Diş alanlarında hizmet veriyor ve Beyazlatma, Estetik dolgu, Implant tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube