Uzm. Dr. Dt. Ceren Altun

Diş Hekimi, Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) - Antalya
5.0

Diş Eti Kanaması, Diş Kırılması, Diş Bakımı

5.0

“Öyle memnun kaldım ki Allah razı olsun Ceren hanımdan. Korkarak gittiğimiz klinikten büyük bir mutlu...” Devamı

Uzm. Dr. Dt. Ceren Altun

Uzm. Dr. Dt. Ayşe Ceren ALTUN, 1980 yılında Antalya'da doğmuştur. Lise öğrenimini Antalya Anadolu Lisesi'nde bitirdikten sonra Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde başladığı lisans eğitimini 2004 yılında tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır.

Mezuniyetinin ardından 2004-2005 yılları arasında özel bir poliklinikte görev görev yapmış olan Uzm. Dr. Dt. Ayşe Ceren ALTUN, 2005 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti Anabilim Dalı’nda doktora eğitimine başlamış ve eğitimi esnasında fakültenin Çocuk Hastalıkları, Adli Tıp, Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon Anabilim Dallarında rotasyon yapmıştır. 2009 yılında ise Finlandiya Oulu Üniversitesi'nde çalışmalarda bulunmuştur. 2012 yılında da doktora eğitimi tamamlamıştır.

Kısa bir süre aynı üniversitenin Pedodonti kürsüsünde Öğretim Üyesi olarak görev yaptıktan sonra 2012-2015 arasında Antalya Medicalpark Hastenesi'nde çalışmış olan Uzm. Dr. Dt. Ayşe Ceren ALTUN, mesleki çalışmalarına 2015 yılından beri kendi kliğinde devam etmekte olup Medicalpark Hastanesi'nde konsültan hekim olarak da çalışmaktadır.

Köpek dişi çürüğü

İyi günler benim 4 yaşında bir oğlum var ve köpek dişinde çürüme meydana geldi bunun için bir kaç diş doktoruna götürdüm fakat hiçbir sonuç alamadım ve oğlum acı çekiyor bu konuda yardımcı olur musunuz lütfen ?

Uzm. Dr. Dt. Ceren Altun

Uzm. Dr. Dt. Ceren Altun tarafından cevaplandı

Merhaba Gülistan hanım, öncelikle geçmiş olsun. Yardımcı olmayı çok isteriz. Telefonla randevu alara... Cevabı görmek için tıkla.

15 Eylül 2019 tarihinde cevaplandı.

Demir ilacı lekesi

Hocam merhaba 22 aylık oğlum var ve ferrozinc-g isminde demir ilacı kullanıyoruz. Ama dişleri grimsi bir renk oldu ve sanki bir kaç dışı çürük gibi. Yada onlarda leke bilemiyorum. Bunun için ne yapabilirim? Ya da bu lekeler kalır mı? Yeni çıkacak dişlerine zararı olur mu? Son olarak ilk dış muayenesini ne zaman yaptirmamizi önerirsiniz? Teşekkür ederim

Uzm. Dr. Dt. Ceren Altun

Uzm. Dr. Dt. Ceren Altun tarafından cevaplandı

merhaba sinem hanım, demir ilacına bağlı gri renklenmeler oluşabilir ve bu renklenmeler temizleneb... Cevabı görmek için tıkla.

19 Mart 2019 tarihinde cevaplandı.

Antalya Çocuk Diş Sağlığı Polikliniği
Fener Mah.Tekelioğlu Cad. Seda Apt. No:11/5 Muratpaşa/Antalya
Hizmetler
Kanal tedavisi Gece Plağı Estetik dolgu Diş taşı temizliği Çocuk diş hekimliği Devamı

İlgi Alanları

Diş Eti Kanaması Diş Kırılması Diş Bakımı Diş Ağrısı Apse Insizyonu Ve Drenajı Devamı

Deneyimler

Özel Muayenehane (2015 - Devam ediyor)
Özel Medicalpark Antalya Hastane Kompleksi (2012 - 2015)
Süleyman Demirel Üni.diş Hek. (2004 - 2012)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
GB
Gül*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Öyle memnun kaldım ki Allah razı olsun Ceren hanımdan. Korkarak gittiğimiz klinikten büyük bir mutluluk içinde eve döndük tekrar tekrar teşekkür ederim

Yorum randevu sonrasında eklendi.
GY
Gül*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Küçük bebeğim ile zorlu bir tedavi süreci bizi bekliyordu biliyorduk ama Ayşe hanım sağolsun çok yardımcı oldu bize. Çok güzel bir işlem gerçekleştirdi. Ayşe Ceren Altun ve ekibi hastalarına yardımcı olabilmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Doktorluğununda insanlığının da on numara olduğunu belirtmek istiyorum. Teşekkürler Ayşe hanım.

FA
Fig*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Çok tatlı ve bilgili iyi bir doktor. Yıllardır çocuğumu korkmadan çekinmeden Ayşe Ceren Altuna götürdüm ve bir sorunla bile karşılaşmadık. Çocuklara karşı tavrı çok hoş ve Ayşe hanımı tercih etmek için çok büyük bir etken bu. Çevremde herkese de çekinmeden Ayşe hanımı tavsiye ediyorum. Gözünüz kapalı gidebilirsiniz. Teşekkürler her şey için.

ZA
Z. A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Bizim bebeğimiz 3 yaşında. Temmuz ayında düştü,dişi kırıldı. Önce çok meşhur bir pedodontiste götürdük. Bize 'bir hafta sonra gelin diş kendine gelsin' , ' Çocuğu tutabilirseniz kanal yaparım ama kanala başladığımızda tutamazsanız çekmek zorunda kalırım'gibi ifadeler kullandı. Müdahale ettirmedik ama gene film ve muayene için 150 tl mizi aldı sağolsun. Sonra biz Medikalpark'a gittik. Ne kadar şanslıyız ki Ayse Ceren Altun'la tanıştık. Bize 'iyi ki erken geldiniz,siz tutacaksınız ben de kanal yapacağım 'dedi. Bize çok güven verdi. Çocuğumuzun ön dişi dolgulu ve hiç sorun yaşamıyoruz. Kendisine tekrar tekrar teşekkür ediyoruz. Ve pedodontiste ihtiyaç duyarsanız O'na gidin diyorum Sevgiler.

ES
Ed. S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Temmuz ayında Oğlum düştü ve dişi kırıldı. Çok meşhur bir pedodontiste götürdük. Hem çok bekledik. Hem 'bir hafta sonra gelin diş kendine gelsin' , 'çocuğu iyi tutarsanız sinirleri alırım. tutamazsanız dişi çekeriz'gibi ifadelerle karşılaştık. Dişçiye tedavi olmamaya karar verdik ancak 150 tl film ve muayene parası ödeyerek çıktık. Sonra Medical Park a gittik. Ve karşımıza Ayşe ceren altun çıktı. Erken gelmeniz çok iyi olmuş dedi ve hiç tereddütsüz siz tutacaksınız ben de kanal yapacağım dedi. Bize çok güven verdi. Oraya ağlaya ağlaya gitmiştim ümitsizlikten. Ama sorunumuzu çözdü. Şu an hiç problem yaşamıyoruz. Ön dişimiz dolgu ancak simit bile yiyebiliyoruz,kopara kopara. Tatlı dilli doktorumuza çok teşekkür ediyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Dt. Ceren Altun ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Dt. Ceren Altun için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Dt. Ceren Altun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Dt. Ceren Altun Antalya Çocuk Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Dt. Ceren Altun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Dt. Ceren Altun Diş Hekimi, Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) uzmanıdır. Diş Eti Kanaması, Diş Kırılması, Diş Bakımı alanlarında hizmet veriyor ve Kanal tedavisi, Gece Plağı, Estetik dolgu hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube