Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Uzm. Dr. Semra Aktaş, İstanbul, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Semra Aktaş

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - İstanbul

Porfiri (Porphyria), Sarılık, Safra Yolu Hastalıkları

Takvim talep et

Adres

E5 Üzeri 23 Nisan Sok. No: 17 Merdivenköy  Kadıköy, İstanbul
Özel Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Semra Aktaş Kimdir?

Uzm. Dr. Semra AKTAŞ, tıp eğitimini 1993 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1994-1998 yılları arasında Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 1998 - 2000 yılları arasında  aynı klinikte Uzman Doktor ve Başasistan olarak görev yapmıştır. 2000-2002 yılları arasında ise Ankara Yüksek İhtisas Hastanesi'nden Gastroenteroloji yan dal uzmanlığını almıştır. 

2005-2006 yılları arasında Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Hastanesi'nde görev yapmış olan Uzm.Dr. Semra AKTAŞ, 2007-2014 yılları arasında Başkent Üniversitesi İstanbul Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji Bilim Dalı'nda, 2014-2015 yılları arasında ise T.C. Bilim Üniversitesi Şişli Florence Nightingale Hastanesi Gastroenteroloji Birimi'nde Öğretim Üyesi ve Yardımcı Doçent olarak akademik kariyerini sürdürmüştür.

Mesleki çalışmalarına şu anda Lifemed Tıp Merkezi'nde devam etmekte olan Uzm. Dr. Semra AKTAŞ, Türk Gastroenteroloji Derneği, Türk Karaciğer Hastalıkları Derneği ve İnflamatuvar Barsak Hastalıkları Derneği üyesidir.

Uzm.Dr. Semra AKTAŞ, İstanbul Kadıköy'de bulunan Özel Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

  • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ISTANBUL DR. LÜTFI KIRDAR KARTAL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Semra Aktaş kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. S Aktaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Semra Aktaş için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. S Aktaş şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Semra Aktaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Semra Aktaş Özel Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Semra Aktaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Semra Aktaş Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır. Özofajial ph metri, Splenektomi, Endoskopik tedavi, Hiv testi, Enterostomi, Gastro laparoskopik ameliyat, Oksimetre, Eus(endoskopik ultrason), Ivc(intravenöz kolanjiografi), Antroduodenal motilite çalışmaları alanlarında hizmet veriyor ve Porfiri (Porphyria), Sarılık, Safra Yolu Hastalıkları, Safra Kesesi Taşı (Kolelitiazis), Safra Kesesi Kanseri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Semra Aktaş için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Semra Aktaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Semra Aktaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. S Aktaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Semra Aktaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. S Aktaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.