Uzm. Dr. Ufuk Gökyayla, İstanbul, Diş Hekimi

Uzm. Dr. Ufuk Gökyayla

Diş Hekimi, Restoratif Diş Tedavileri - İstanbul

Diş Estetiği, Diş Hassasiyeti, İmplant Uygulamaları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Diş Hekiminin Adresi

Bağdat Cad. 374/3 **** Şaşkınbakkal  Kadıköy, İstanbul
Uzm. Dr. Ufuk GÖKYAYLA Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ufuk Gökyayla Hakkında

Ufuk Gökyayla Kimdir?

Uzm. Dt. Ufuk GÖKYAYLA, lisans öncesi öğreniminin ardından İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini 1995 yılında tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır. 1996 yılında ise aynı fakültenin Diş Hastalıkları ve Tedavisi Anabilim Dalı'nda uzmanlık eğitimine başlamıştır. 2005 yılında ‘’Kalsiyum fosfat ile kalsiyum hidroksitin üçüncü molar dişlerdeki pulpa kuafajında diş sert doku oluşumuna etkisinin karşılaştırılması" başlıklı tezi ile doktora derecesini ve ‘’Dr. Med Dent’’ unvanını almıştır.

2000-2005 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hastalıkları ve Tedavisi Anabilim Dalı'nda öğretim üyesi olarak çalışmalarını sürdürmüş olan Dt. Ufuk GÖKYAYLA, Restoratif ve Estetik Diş Hekimliği Derneği’nin seminerlerinde ve uluslararası kongrelerinde estetik dişhekimliği, diş beyazlatma, laminate venerler, toplum ağız ve diş sağlığı, diş sert doku oluşumu ile ilgili seminerler ve sunumlar yapmıştır. 2003 - 2006 yılları arasında Özel Çağıner Hastanesi Diş Kliniği'nin koordinatörlüğünü yürütmüş, 2007 - 2009 yılları arasında Alman İmplantoloji Derneği'nin eğitim ve uygulama programlarına katılmıştır. 

2011 yılında Almanya Mannheim'da İmplant Cerrahisi ve Ring Tekniği konularında eğitimlerini tamamlamış olan Uzm. Dt. Ufuk GÖKYAYLA, Kadıköy'de bulunan özel muayenehanesinde başarılı çalışmalarına devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Diş Estetiği
 • Diş Hassasiyeti
 • İmplant Uygulamaları
 • Zirkonyum Porselen Kronlar
 • Pembe Estetik

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ufuk Gökyayla tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Diş arkasında macun

  Hocam iyi günler dişlerimde iki yıldır diş teli var hocam dünkü muayenede üst ön dişlerimin arkasına macun gibi bir şeyler yapıştırdı lacivert renkli bana gömme işlemi için gerekli olduğunu dedi ama saçma geldi bana ayrıca konuşmam iyice bozuldu onu takınca. yemek yerken de zorlanıyorum. böyle bir t... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Ufuk Gökyayla

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Diş ayrikliği !

  Selamun aleykum ! bana yardımcı olacağınızı en azından soruma kısa zaman içerisinde cevap vereceğimizi umuyorum !?? 21 yaşındayım gayet güzel dislerim vardı takı bir kac aydır öndeki dislerim ayrık olana kadar. anlam bir tahmin yürütup yirmilik dislerin etkisinden olduğunu söyledi ancak yirmilik di... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Ufuk Gökyayla

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.