Uzm. Dr. Dilek Aslan Kutsal, İstanbul, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Dilek Aslan Kutsal

Dahiliye - İç Hastalıkları, Nefroloji - İstanbul

Randevu Al Değerlendir

Adres

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Dilek Aslan Kutsal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Dilek Aslan Kutsal kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. D Aslan Kutsal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Dilek Aslan Kutsal için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. D Aslan Kutsal şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Dilek Aslan Kutsal ile anlaşmalı?

Dilek Aslan Kutsal kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Dilek Aslan Kutsal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Dilek Aslan Kutsal İstanbul Dr.siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahısı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Dilek Aslan Kutsal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Dilek Aslan Kutsal Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Nefroloji uzmanıdır.

Uzm. Dr. Dilek Aslan Kutsal için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Dilek Aslan Kutsal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Dilek Aslan Kutsal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. D Aslan Kutsal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Dilek Aslan Kutsal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. D Aslan Kutsal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.