Uzm. Dr. Derya Eryıldız, İstanbul, Psikiyatri

Uzm. Dr. Derya Eryıldız

Psikiyatri - İstanbul

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Üniversite, Yeni Yuva Sk. No:4, 34320 Avcılar/İstanbul  İstanbul
Sağlık Bakanlığı Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ent..kin

Yaklaşık 1,5 yıl önce tanıdım Derya Bey,ve kendisine ilk muayene olduktan sonra önermiş olduğu ilaçları içmeye başladım korkularım baya azaldı ve hayata karamsar bakarken şimdi daha olumlu bakmaya başladım kendisine çok teşekkür ediyorum Bülent Seçkin 23-12-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Derya Eryıldız tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Derya Eryıldız kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. D Eryıldız ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Derya Eryıldız için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. D Eryıldız şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Derya Eryıldız ile anlaşmalı?
Derya Eryıldız kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Derya Eryıldız nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Derya Eryıldız Aile HekimliğiSağlık Bakanlığı Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Derya Eryıldız hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Derya Eryıldız Psikiyatri, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Derya Eryıldız için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Derya Eryıldız muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Derya Eryıldız hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. D Eryıldız ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Derya Eryıldız hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. D Eryıldız hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.