Uzm. Dr. Dehan Yazıcı, İstanbul, Nükleer Tıp

Uzm. Dr. Dehan Yazıcı

Nükleer Tıp - İstanbul

Böbrek Sintigrafisi, Karaciğer Kanseri (Karaciğer Tümörü), Radyonüklid Tedavi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

guzelbahce sok.yonca apt. no:25 **** d:8  Şişli, İstanbul

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Dehan Yazıcı Hakkında

Dehan Yazıcı Kimdir?

Uzm. Dr. Dehan Yazıcı, Nükleer Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Dehan Yazıcı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Dehan Yazıcı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Dehan Yazıcı kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. D Yazıcı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Dehan Yazıcı için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. D Yazıcı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Dehan Yazıcı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Dehan Yazıcı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Dehan Yazıcı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Dehan Yazıcı Nükleer Tıp, uzmanıdır. Kanser görüntüleme kanser deteksiyonu, Ozon Sauna, Hipertiroidide radyoiyot (atom) tedavisi, SSPE, Kronik yorgunluk sendromu alanlarında hizmet veriyor ve Böbrek Sintigrafisi, Karaciğer Kanseri (Karaciğer Tümörü), Radyonüklid Tedavi, Kemik Sintigrafisi, Tiroid Sintigrafisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Dehan Yazıcı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Dehan Yazıcı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Dehan Yazıcı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. D Yazıcı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Dehan Yazıcı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. D Yazıcı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.