Uzm. Dr. Cüneyt Çiftdoğan, İzmir, Genel Cerrahi

Uzm. Dr. Cüneyt Çiftdoğan

Genel Cerrahi - İzmir

Randevu Al Değerlendir

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

n..rak

Annem safra kesesi ameliyatı oldu.Tansiyon ve şeker hastası annem cüneyt bey sağolsun.İlgili ve işi en iyi şekilde yapan biri allah ondan razı olsun. 02-10-2019

ze..a

Nasır ameliyati oldum.cigli eğitim ve araştırma Hastanesi'ne cok basarili. Teşekkür ederim.1 ,5 yıldır yürümekte cok güçlük yaşamıştım.Kurtuldum.cok şükür 11-07-2019

ris..çın

29 Nisan tarihinde Hocaya kıl dönmesi ameliyatı oldum. Hastanede olduğum süre içerisinde hergün ilgisi alakasını eksik etmedi.İşi oldu bittiye getirmeden ne gerekiyorsa yapıyor.Kendisine teşekkür ederim. 20-05-2019

ek..tal

bana sorsalar tek kelime ile mükemmel bir hekim derim. safra kesesi ameliyatımı yapan ve ağrı eşim çok düşük olan bir kişiydim ve en çokta ağrılarım çok aşırı olacağından korkarken uyandırma alanında yatağıma gelince feryat edecem diye korkarken korktuğum kadar ağrım olmadı hayatımda çok doktur hatası yaşadığım için korkardım ama bugün yine ameliyat olacaksın deseler size gelirim eminim bu ağrılarım geçecek ama beni de çok yoracak size çok teşekkür ederim ilgi ve alakanızdan dolayı minnettarım size hocam 18-07-2018

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Cüneyt Çiftdoğan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Cüneyt Çiftdoğan kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. C Çiftdoğan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Cüneyt Çiftdoğan için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. C Çiftdoğan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Cüneyt Çiftdoğan ile anlaşmalı?

Cüneyt Çiftdoğan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Cüneyt Çiftdoğan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Cüneyt Çiftdoğan T.c. Sağ.bak. İzmir Kuzey Bölg.kamu Hast. Birl. Sağ. Bil.üni. Tepecik Eğit.arşt.has bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Cüneyt Çiftdoğan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Cüneyt Çiftdoğan Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Cüneyt Çiftdoğan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Cüneyt Çiftdoğan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Cüneyt Çiftdoğan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. C Çiftdoğan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Cüneyt Çiftdoğan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. C Çiftdoğan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.