Uzm. Dr. Çisil Çerçi Kubur, İzmir, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Çisil Çerçi Kubur

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - İzmir

Randevu Al Değerlendir

Adres

Yeni, İnönü Blv. No:1, 35900 Tire/İzmir, Turkey  İzmir
İzmir Tire Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ur..ar

Bu gün oğlumun baş ağrısı şikayeti nedeniyle ziyaret ettiğimiz Çisil hanım,güler yüzü, detaylı açıklamaları ve sevecen kişiliği ile gönlümüzü fetetti.Teşekkür ediyoruz kendisine 27-06-2018

afir..ay

Hastasıyla iletişimi çok iyi olan mütevazi, hanımefendi genç olmasına rağmen mesleki olgunluğunu çok önceden edinebilmiş bir hekim, kendi doktoru emekli olduktan sonra doktordan çekinen hastaneye gitmeyen çocuk Çisil hanım sayesinde hastaneye gitmeye başladı. Tedavinin yanında çocuklarla olan bu iletişimden dolayı çok teşekkür ediyorum. 15-03-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Çisil Çerçi Kubur tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Çisil Çerçi Kubur kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. � Çerçi Kubur ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Çisil Çerçi Kubur için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. � Çerçi Kubur şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Çisil Çerçi Kubur ile anlaşmalı?

Çisil Çerçi Kubur kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Çisil Çerçi Kubur nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Çisil Çerçi Kubur İzmir Tire Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Çisil Çerçi Kubur hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Çisil Çerçi Kubur Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Çisil Çerçi Kubur için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Çisil Çerçi Kubur muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Çisil Çerçi Kubur hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. � Çerçi Kubur ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Çisil Çerçi Kubur hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. � Çerçi Kubur hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.