Uzm. Dr. Çiğdem Yıldız

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nefrolojisi - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (3)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Erler, 06790 Etimesgut/Ankara  Ankara
Etimesgut Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hacettepe mah, 06230 Çankaya/Altındağ/Ankara  Ankara
Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Çiğdem Yıldız Hakkında

Çiğdem Yıldız Kimdir?

Uzm. Dr. Çiğdem Yıldız, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Nefrolojisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk Nefrolojisi Çiğdem Yıldız, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Çiğdem Yıldız Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Çiğdem Yıldız tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Çiğdem Yıldız kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. � Yıldız ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Çiğdem Yıldız için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. � Yıldız şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Çiğdem Yıldız ile anlaşmalı?
Çiğdem Yıldız kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Çiğdem Yıldız nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Çiğdem Yıldız Ankara Dr.samı Ulus Kadin Doğum, Çocuk Sağliği Ve Hastaliklari Eğıtım Ve Araştirma HastanesıEtimesgut Şehit Sait Ertürk Devlet HastanesiHacettepe Üniversitesi Hastaneleri bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Çiğdem Yıldız hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Çiğdem Yıldız Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Nefrolojisi uzmanıdır.

Uzm. Dr. Çiğdem Yıldız için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Çiğdem Yıldız muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Çiğdem Yıldız hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. � Yıldız ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Çiğdem Yıldız hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. � Yıldız hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.