Uzm. Dr. Ceyda Hayretdağ

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) - İstanbul

Felç (İnme), Hareket Bozuklukları, Migren

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Cumhuriyet Mah Gürpınar Yolu Cad, Şafak Sokak, E Blok No:1  Büyükçekmece, İstanbul
Özel Beykent Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Ceyda Hayretdağ Hakkında

Ceyda Hayretdağ Kimdir?

Uzm.Dr Ceyda Hayretdağ, 1977 yılında Bergama'da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimlerini tamamlamasının ardından Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu tıp eğitimini 2000 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 2001-2004 yılları arasında Celal Bayar üniversitesi Tıp Fakültesi'de Anatomi Anabilim Dalı'nda ayrıca 2008-2014 yılları arasında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı'nda ihtisas eğitimini tamamlamış ve Nöroloji Uzmanı olmuştur.

Mesleki çalışmalarına Özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Türk Anatomi Derneği,Türk Nöroloji Derneği,Türk Beyin Damar Hastalıkları derneği,Türkiye Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Derneği üyesidir.

Diploma aldığı kurum
 • TRAKYA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ÇANAKKALE ONSEKIZ MART ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Felç (İnme)
 • Hareket Bozuklukları
 • Migren
 • Multiple Skleroz
 • Nörolojik Hastalıklar
Tedaviler
 • Beyin pili
 • Migren Tedavisi
 • Migrende Botoks uygulaması
 • Mri değerlendirme
 • Parkinson Hastalığı Tedavisi
Fotoğraflar
Anlaşmalı Kurumlar
 • Allianz Sigorta

Ceyda Hayretdağ Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ceyda Hayretdağ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Ceyda Hayretdağ Cevapladığı Sorular

 • Baş dönmesi

  Hocam 51 yaşında erkeğim baş dönmem vardı bununla ilgili mr sonucum. arka fossa oluşumları normal değerlendirildi serebellar folialar ve sisternalarda atrofik genişleme mevcuttur.iv.ventrikul orta hattadir.serebral sulkuslar açıktır.iii.lateral ventrikular normal yapıdadır.kitle etkisi yoktur.orta h... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Ceyda Hayretdağ

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Ameliyat sonrası felç

  Hocam merhaba annem kalp ameliyatı sonrasında beyne pıhtı atması sonucunda felç geçirdi. gözlerinde sol kolunda konuşmasında sıkıntı var. birde tanımadığı insanları tanıdığı kişiler sanıyor. beynindeki bu durum sizce zamanla düzelir mi hocam kalıcı bir hasar mı bırakmıştır sizce. cevaplarsanız sevin... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Ceyda Hayretdağ

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ceyda Hayretdağ kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. C Hayretdağ ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ceyda Hayretdağ için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. C Hayretdağ şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ceyda Hayretdağ ile anlaşmalı?
Ceyda Hayretdağ ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta )

Uzm. Dr. Ceyda Hayretdağ nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ceyda Hayretdağ Özel Beykent Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ceyda Hayretdağ hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ceyda Hayretdağ Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), uzmanıdır. Beyin pili, Migren Tedavisi, Migrende Botoks uygulaması, Mri değerlendirme, Parkinson Hastalığı Tedavisi, Sinir blokajları, Spastite Tedavisi, Tms Tedavisi, Transkraniyal Manyetik Uyarım (TMU) Tedavisi, Vertigo Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Felç (İnme), Hareket Bozuklukları, Migren, Multiple Skleroz, Nörolojik Hastalıklar hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Ceyda Hayretdağ için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ceyda Hayretdağ muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ceyda Hayretdağ hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. C Hayretdağ ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ceyda Hayretdağ hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. C Hayretdağ hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.