Uzm. Dr. Cengiz Havalı

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

152 Evler, Prof. Tezok Cd. No:2, 16320 Yıldırım/Bursa  Bursa
Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi (S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Cengiz Havalı Hakkında

Cengiz Havalı Kimdir?

Uzm. Dr. Cengiz Havalı, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Cengiz Havalı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Cengiz Havalı Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 1)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ol..l
Zamanlama
İlgi
Ortam

19/05/2019 Tarihinde Saat 20:45'te Oğlum Düşerek baygınlık geçirdi. Ambulans ile Bursa Şevket Yılmaz Hastanesi Çocuk Acil bölümüne getirilen oğluma ilk müdahale acil doktorları tarafından yapıldı. Bt, ekg ve tahlil sonuçları temiz olmasına rağmen acil doktoru kardiyak yada nörolojik bir durum olma ihtimaline karşın uzman görüşüne başvurmak üzere yatış kararı verdi.Cumartesi akşam hastanenin çocuk nöroloji servisine yatışı yapıldı. Pazartesi sabah 09:00 a kadar serum ve ateş ölçümü dışında hiçbir müdahale yapılmadı. Pazartesi mesai başlangıcında normal vizit esnasında Uzman doktor Hatice Onur odayı ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundu. Bu ziyaret sonrasında adının CENGİZ HAVALI olduğunu öğrendiğimiz Nöroloji uzmanını beklemeye başladık. Öğleye kadar gelen olmadı. Hemşirelere danıştığımızda normal prosedür dediler. Saat 14:00’a kadar bekledik. Doktor poliklinikteymiş. Bir hasta bakıcı gelip uzmanın poliklinik servisinde hastayı kabul edeceğini söyledi ve ambulans ile acile gelip 36 saattir odada bekletilen oğlumu 1 kat aşağıya yürüyerek doktor beyin makamına götürdük. CENGİZ HAVALI ; kısa bir muayene sonrası sadece oğluma bir kaç soru sorarak film çekilmesi gerektiğini söyleyerek dosyayı elimize tutuşturdu. 36 saatlik tedirgin bekleyişten sonra oğlumuzla ilgili bize tek kelime etmedi. Karşısında bir insan yokmuşcasına duvara konuşur gibi hemşireler sizi bilgilendirir dedi. Sabırla elimizdeki dosya ile hemşire bankosuna gittik. Hemşire dosyayı alıp rafa koydu!! Siz bizi bilgilendirecekmişsiniz dedim hayır doktor bilgilendirecek dedi. Film ne zaman çekilir dedim bilmiyorum dedi. 36 saatlik bekleyişin sonu buydu. BELİRSİZLİK! Acilden gelip odada 36 saat bekletilen oğluma sabah gelip odasında vizit yapmak yerine saat 14:00 ayağına çağıran, yarım saatte kapısında bekleten CENGİZ HAVALI , derdimizi anlatmaya çalıştığımız ama bizi dinlemeyen hemşiresi, yatış olan servisteki iş bilmez halden anlamaz personel ve bu başıboşluğa ve lakaytlığa sebep olan herkesi bu mübarek günlerde ALLAH’a havale ediyorum. 20-05-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Cengiz Havalı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Cengiz Havalı kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. C Havalı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Cengiz Havalı için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. C Havalı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Cengiz Havalı ile anlaşmalı?
Cengiz Havalı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Cengiz Havalı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Cengiz Havalı Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi (S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Cengiz Havalı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Cengiz Havalı Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Cengiz Havalı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Cengiz Havalı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Cengiz Havalı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. C Havalı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Cengiz Havalı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. C Havalı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.