Uzm. Dr. Çağla Uyanusta Küçük, Ankara, Göğüs Hastalıkları

Uzm. Dr. Çağla Uyanusta Küçük

Göğüs Hastalıkları - Ankara

Allerji, Astım, Koah

Randevu Al 0 (850) 811 63 46Soru Sor

Adres

Mutlukent Mah. 2432. Cad. No:35 Ümitköy  Çankaya, Ankara
A Klinik

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Çağla Uyanusta Küçük Kimdir?

Uzm.Dr. Çağla Uyanusta Küçük, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak 1995 yılında tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaparak 2003 yılında Göğüs Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 2003-2015 yılları arasında SB Yıldırım Beyazıt Eğitim Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Kliniği'nde, 2015-2018 yılları arasında Arte Cerrahi Hastanesi'nde çalışmış olup mesleki çalışmalarına 2018 yılından itibaren A Hekim Plaza'da devam etmektedir.

Uzm.Dr. Çağla Uyanusta Küçük, Türk Toraks Derneği (TTD), Halen TTD Sağlık Politikaları Çalışma Grubu Sekreteridir ( 2018 - ), TTD Tütün Kontrolü Çalışma Grubu Başkanlığı ( 2016 -2018 ),TTD Tütün Kontrolü Çalışma Grubu Sekreterliği ( 2012-2016 ),TTD Ankara Şube Sekreterliği ( 2010 – 2012 ),TTD Uzman Temsilciliği,TTD Asistan temsilciliği yapmıştır.,Sigara Sağlık Ulusal Komitesi (Yürütme Kurulu Üyesi),Türk Tabipleri Birliği (TTB),Avrupa Solunum Derneği (ERS) üyesidir.

 

 

 

 

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL SÜREYYAPASA GÖGÜS HASTALIKLARI VE GÖGÜS

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 2007

Tecrübe: 13 yıl 0 ay

Deneyimler

 • Özel Arte Hekimköy Tıp Merkezi
  08 2015 - Şu Anda
 • Ankara Dişkapi Yildirim Beyazit Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)
  01 2007 - 08 2015

İlgilendiği Hastalıklar

 • Allerji
 • Astım
 • Koah
 • Solunum Yolu Enfeksiyonları

Tedaviler

 • Evde bakım
 • Sigara Bırakma Tedavisi
 • Ağır koah
 • Alerji tanı ve tedavileri
 • Astım Tanı ve Tedavisi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 63 46

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

an..

Bursa'da ikamet ediyorum. iki sene önce Ankara'da rahatsızlandım. Aile doktorunun verdiği ilaçlara rağmen hastalık seyri dahada olumsuzlaşınca; Ankara Çayyolu Özel Arte hastanesi Göğüs Hastalıkları bölümüne başvurdum. Uzm. Dr. Filiz Çağla UYANUSTA KÜÇÜK 'ün Pozitif yaklaşımı, Kanser hastalığımı erken teşhisi, ilgisi, ikna yöntemi, yönlendirmesi sayesinde, bugün hayattayım. TEŞEKKÜR EDERİM FİLİZ HOCAM. MİNNETTARIM. Hasan Ak Bursa 05-10-2018

Uzm. Dr. Çağla UYANUSTA KÜÇÜK

- 08.05.2019

Sevgili Hasan Bey, her zamanki gibi çok naziksiniz, sağolun. Sebep hastalık olsa da sizinle tanışmak beni çok mutlu etti. Elbette sonrasında Bursa'da tedavinizi yürüten değerli arkadaşım Doç Dr. Aslı Görek Dilektaşlı'ya da teşekkürlerimizi iletmek isterim buradan. Sevgi, saygı ve sağlıklı günler dileğiyle.

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Çağla Uyanusta Küçük tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Timus kalıntısı

  Hocam cevabınız için teşekkür ederim. timus kalıntısı toplumda görülme sıklığı nedir, nadiren mi tespit edilebilir yoksa bir çok kişi de olan bir bulgu mudur?

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Çağla Uyanusta Küçük

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Akciğerde batma hissi

  İyi günler hocam.30 yaşındayım.boğazımda yanma,kuruluk tarzı birşey var ve akciğerlerimin sağında yutkunma,derin nefes alma sırasında hafif batma oluyor.öksürüğüm yok.annemin rahatsızlığı dolayısıyla şu an hastaneye gitme durumum yok ama endişe etmeye başladım.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Çağla Uyanusta Küçük

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.