Doktorun Adresi

Dadaloğlu Mah, 2591 Sok. 4/A, 01250 Dörtler/Yüreğir/Adana  Adana
Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve AraşžTırma Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Çağatay Andiç Hakkında

Çağatay Andiç Kimdir?

Uzm. Dr. Çağatay Andiç, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Çağatay Andiç, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 13.07.2005)

Çağatay Andiç Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

n..biri
Zamanlama
İlgi
Ortam

KESİNLİKLE TÜRKİYE'NİN EN İYİ GİRİŞİMSEL RADYOLOJİ HEKİMLERİNDEN BİRİSİDİR, HATTA İLK 5 İÇİNDEDİR. OĞLUMUZUN GEÇİRDİĞİ BEYİN KANAMALARININ ARDINDAN İLK MÜDAHALE OLARAK YAPTIĞI BAŞARILI ENDOVASKÜLER GİRİŞİMLER, BEYİN CERRAHI DOKTORLARIMIZIN BAŞARILI AMELİYATLAR YAPMASINA ÇOK BÜYÜK KATKILAR SAĞLAMIŞTIR. BAŞARILARINIZ DAİM OLSUN HOCAM. ALLAH SİZİN GİBİ İNSANLARI BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN. 01-12-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Çağatay Andiç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Çağatay Andiç kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. � Andiç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Çağatay Andiç için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. � Andiç şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Çağatay Andiç ile anlaşmalı?
Çağatay Andiç kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Çağatay Andiç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Çağatay Andiç Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve AraşžTırma Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Çağatay Andiç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Çağatay Andiç Radyoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Çağatay Andiç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Çağatay Andiç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Çağatay Andiç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. � Andiç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Çağatay Andiç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. � Andiç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.