Uzm. Dr. Bülent Madi, İstanbul, Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Uzm. Dr. Bülent Madi

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) - İstanbul

Sinir Sıkışması, İskemik Atak, EMG (Elektromiyografi )

Takvim talep etDeğerlendir

Adres (2)

Süleyman Nazif Sokak No:8 Koşuyolu  Kadıköy, İstanbul
Dr. Bülent Madi Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Süleyman Nazif Sokak No:8 Koşuyolu  Kadıköy, İstanbul
Altis iletişim ve Genel Danışmanlık Ltd.Şti

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Bülent Madi Kimdir?

Uzm. Dr. Bülent Madi, Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) alanlarında faaliyet göstermektedir. Bülent Madi, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Bülent Madi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Bülent Madi kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. B Madi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Bülent Madi için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. B Madi şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Bülent Madi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Bülent Madi Dr. Bülent Madi Muayenehanesi Altis iletişim ve Genel Danışmanlık Ltd.Şti bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Bülent Madi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Bülent Madi Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), uzmanıdır. Migrende Botoks uygulaması, Otizm görüntüleme ve tanısı, Epilepsi testi, Vertigo tedavisi, Aktimetre alanlarında hizmet veriyor ve Sinir Sıkışması, İskemik Atak, EMG (Elektromiyografi ), Kulak Çınlaması (Tinnitus), Parkinson hastalığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Bülent Madi için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Bülent Madi muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Bülent Madi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. B Madi ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Bülent Madi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. B Madi hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.