Doktorun Adresi

Bülent Çalık Hakkında

Bülent Çalık Kimdir?

Uzm. Dr. Bülent Çalık, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Bülent Çalık, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • İzmir Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 03.03.2005)

Bülent Çalık Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ir..ilek
Zamanlama
İlgi
Ortam

25 nisanda troit amalıyat oldum daha sonra bazı dotolarda gittim her doktor çok başarılı amalıyat geçirmişim doktorun kimdiye sordu başarılı ve mütevazi beyefendi teşekür ediyorum kendisine ve ekibine 03-08-2019

urrahman..ıbın
Zamanlama
İlgi
Ortam

İsmini nerede görsem memnuniyetini dile getirmek istediğim doktor :) öncelikle Merhabalar ve herkeslere çok geçmiş olsun dileklerimi iletmek isterim. Ben 30.05.2019 tarihinde zehirli guatr(graves) ameliyatı oldum. Biz Bülent beyle tanışana kadar birçok cerrahi uzmana gittik. Ama hiçbiri bu ameliyatı yapmak istemedi. Profosorunede gittik doçentine de. Ya çok ilgisiz kaldılar yada su klasik başlarindan savma ve ameliyatı gereksiz yere uzatma çabaları. Sunu hiçbir zaman unutmayın, akademik unvan sizi asla aldatmasın. Önemli olan doktorun size güven vermesi. Doktorun size güven vermesi demek; isine saygı göstermesi demek, titiz olması demek ve en önemlisi size önem vermesi demektir. Siz bunları bi doktorda gordugunuz zaman ister istemez bir güven hissediyorsunuz o insana ve " evet ben canımı bu insana emanet edebilirim" diyorsunuz. Ve gönül rahatlığıyla ameliyata girebiliyorsunuz. Ben bu duyguları hissedebilmek için çok doktor gezdim ve en sonunda Bülent beyde hissettim bu duyguyu. Gerçekten çok başarılı ve eminim mesleğinde de geleceği ve kariyeri çok parlak olan nadide doktorlardan birisi olacak. Kendisine çok mutesekkiriz gerek şahsım ve gerekse ailem adına. İnanın bu doktorla tanistiysaniz çok sanslisiniz. Bize ameliyatın bütün risklerini anlattı ama elinden geldiğince minimum zararla ameliyatı gerçekleştirmek için çok ugrasacagina söz verdi. Ve sonunda hicbir sorun yaşamadan ve risk yaşanmadan ameliyat gerçekleşti. Ne diyebilirim ki. Keşke butun doktorlar bu ideal düşüncede ve karakterde olsa. Tekrardan şükranlarımı ve saygılarımı sunuyorum kendisine. 09-06-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Bülent Çalık tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Bülent Çalık kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. B Çalık ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Bülent Çalık için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. B Çalık şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Bülent Çalık ile anlaşmalı?
Bülent Çalık kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Bülent Çalık nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Bülent Çalık T.c. Sağ.bak. İzmir Kuzey Bölg.kamu Hast. Birl. Sağ. Bil.üni. Tepecik Eğit.arşt.has bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Bülent Çalık hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Bülent Çalık Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Bülent Çalık için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Bülent Çalık muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Bülent Çalık hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. B Çalık ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Bülent Çalık hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. B Çalık hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.