Uzm. Dr. Bülent Bor

Dahiliye - İç Hastalıkları - İstanbul

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Fenerbahçe, Fenerbahçe Mahallesi, Fener Kalamış Caddesi, Cavit Çıtak Sokak, 34724 Kadıköy/İstanbul  İstanbul
Özel İstanbul Kalamış Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bülent Bor Hakkında

Bülent Bor Kimdir?

Uzm. Dr. Bülent Bor, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Bülent Bor, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Gülhane Askeri Tıp Akademisi (Diploma: 03.02.1995)

Bülent Bor Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

magül..n

Herkes doktor olabilir ama herkes insani yönünü kullanarak hastalarına sağlık dışında ruhsal şifa veremez. Dr. Bülent Bor demek çok şey demek. Güler yüzlü, hastasını her şeyden önce insan olarak gören, saygı duyan, şevkat ile dinleyen mükemmel şekilde sorunu yakalayan, hatasız tedavi eden yegane insan. İnsan böylesine melek gibi olunca Allah demek ki o kulu daha çok sevip erken yanına alıyor. Kanser olduğunu duyduğumda konduramadım. Bu kadar pozitif bir insanda bu kadar bencil bir hastalık bir arada mümkün değildi. Semtimizdeki hastanesini kapatmasına çok çok üzüldüm. herkese tavsiye edebildiğim, kıymetli annemi ve hatta değerli kıymetli büyüğümüz anneannemi karşıda oturmasına rağmen sadece O na olan güvenimiz ile O na muayene getirtirdik. Nerede görev yaptığını araştırırken internette gazeteye verilmiş ölüm ilanını gördüm. Büyük bir yıkım hissettim. Çok değerli bir çınarın devrilişinin çatırtısı gibi acıdı yüreğim. Dedim ya iyi insanları allah sevdiği için erken yanına alıyor. Toprağı bol olsun, verdiği hizmetleri ile Peygamber Efendimize komşu olsun, ailesine Allah sabırlar versin. Yeri dolmaz kıymetli insan allah razı olsun... 23-03-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Bülent Bor tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Bülent Bor kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. B Bor ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Bülent Bor nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Bülent Bor Özel İstanbul Kalamış Tıp Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Bülent Bor hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Bülent Bor Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Bülent Bor için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Bülent Bor muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Bülent Bor hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. B Bor ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Bülent Bor hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. B Bor hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.