Uzm. Dr. Buket Doğrusöz, İzmir, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Buket Doğrusöz

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi - İzmir

Randevu Al Değerlendir

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

er faruk..ekçi

2000 yılından beri tanıyorum.Oğlumu götürdüm.2007de kızım kalbi delik doğdu devamlı kontrolleri Dr buket han.yaptırdım.Teşekkür ederim.Şükür 2 çocugumda sağlığı iyidir. 21-07-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Buket Doğrusöz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Buket Doğrusöz kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. B Doğrusöz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Buket Doğrusöz için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. B Doğrusöz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Buket Doğrusöz ile anlaşmalı?

Buket Doğrusöz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Buket Doğrusöz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Buket Doğrusöz T.c. Sağ.bak. İzmir Kuzey Bölg.kamu Hast. Birl. Sağ. Bil.üni. Tepecik Eğit.arşt.has bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Buket Doğrusöz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Buket Doğrusöz Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Kardiyolojisi uzmanıdır.

Uzm. Dr. Buket Doğrusöz için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Buket Doğrusöz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Buket Doğrusöz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. B Doğrusöz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Buket Doğrusöz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. B Doğrusöz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.