Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Uzm. Dr. Berna Ermiş, Bursa, Psikiyatri

Uzm. Dr. Berna Ermiş

Psikiyatri - Bursa

Kişilik Bozuklukları, Panik Atak, Okul Korkusu

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Mudanya Yolu Emek Metro İstasyonu Karşısı Berk Center No:592 **** ****  Osmangazi, Bursa
Dr. Berna Ermiş Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Vale Nakit

Hakkında

Berna Ermiş Kimdir?

Uzm. Dr. Berna ERMİŞ, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 2002 yılında Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2008 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 2009 - 2013 yılları arasında aynı üniversitede Psikiyatri Ana Bilim Dalı'nda yapmıştır.

2010-2015 yılları arasında Kognitif ve Davranış Terapileri Derneği bünyesinde Prof. Dr. Mehmet Zihni Sungur koordinatörlüğü ve süpervizyonu neticesinde Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimini tamamlamıştır.

2012 yılında Doç. Dr. Burhanettin Kaya koordinatörlüğünde EMDR (Göz Hareketleri ile Duyarsızlaştırma ve Yeniden Yapılandırma) teorik ve pratik uygulamaları eğitimini almıştır. 2016 yılında Dr. H. Alp Karaosmanoğlu koordinatörlüğünde Şema Terapi: Model ve Tekniler (40 saat) ve Borderline ve Narsistik Kişilik Bozukluklarında Şema Terapi Uygulamaları (16 saat) 56 saatlik Şema Terapi Eğitim Programını tamamlamıştır.

2017- Şema Terapi süpervizyon uygulamaları Dr. H. Alp Karaosmanoğlu süpervizörlüğünde devam etmektedir. 2017 yılında CISED bünyesinde uygulanan 20 saatlik Vajinismus Workshop eğitimine katılıp, 2017 yılında Dr. Neslihan İskit koordinatörlüğünde Hamilelik Yogası Eğitmen Eğitimini tamamlamıştır.

Mecburi hizmerini Bitlis Devlet Hastanesi'nde yapan Uzm. Dr. Berna ERMİŞ, 2015 - 2017 yılları arasında Bursa Çekirge Devlet Hastanesi'nde görev almış, mesleki çalışmalarına ise, Bursa'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • GAZIANTEP ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 2009

Tecrübe: 11 yıl 3 ay

Yayınlar

 • 1. Berna Ermiş, Ahmet Ünal, Gökay Alpak, Mustafa Örkmez, Ayşe Binnur Erbağcı, Feridun Bülbül, Haluk Asuman Savaş. "İki Uçlu Bozukluk Hastalarında Oksidatif Metabolizmanın ve Oksidatif DNA Hasarının İncelenmesi" (2014 yılında 50. Ulusal Psikiyatri Kongresi
 • 2. Ümit Sertan Çöpoğlu, Berna Ermiş, Mehri İğci, Esra Bozgeyik, Yusuf Z. İğci, M. Hanifi Kokaçya, Mustafa Arı, Haluk A. Savaş. " İki Uçlu Bozukluk Hastalarında BDNF Gen Promoter Hipometilasyonu" (2016 yılında Uluslararası Psikofarmakoloji Kongresi'nde Pos
 • 3. Berna Ermiş, Burhanettin Kaya, Gökay Alpak. "Bipolar Bozukluk ve Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu Tanıları ile İzlenen Bir Olguda Eşlik Eden Vajinismusun EMDR ile Tedavisi. 2014 yılı 50. ulusal psikiyatri kongresi poster bildirisi
 • 4. Alpak, Gökay; Bülbül, Feridun; Ünal, Ahmet; Tahsin Kılıç, Osman Hasan; Ermiş, Berna; Savaş, Haluk A.; Bez, Yasin. Asistanların elektrokonvulsif tedavi ile ilgili bilgi ve tutumları. TAF Preventive Medicine Bulletin . 2015, Vol. 14 Issue 1, p33-38. 6p
 • 5. Feridun Bülbül, Gökay Alpak, Ahmet Ünal, Osman Hasan Tahsin Kılıç, Berna Ermiş, Haluk A. Savaş. Uzmanlık eğitimi gören hekimlerin metilfenidatı uygunsuz kullanımı ve metilfenidata yaklaşımları. Klinik Psikofarmakoloji Bülteni 24:2, 135-138

Yabancı Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı Asistan Hekim
  01 2009 - 01 2013
 • Bitlis Devlet Hastanesi devlet hizmet yükümlülüğü
  01 2013 - 01 2015
 • Bursa Çekirge Devlet Hastanesi
  01 2015 - 11 2017
 • Özel Muayenehane
  12 2017 - Şu Anda

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Berna Ermiş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Berna Ermiş kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. B Ermiş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Berna Ermiş için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. B Ermiş şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Berna Ermiş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Berna Ermiş Dr. Berna Ermiş Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Berna Ermiş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Berna Ermiş Psikiyatri, uzmanıdır. Emdr, Emdr terapi, Şema terapi, Bilişsel davranışçı terapi, Bireysel terapi, Mindfull odaklı terapiler, Vajinismus tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Kişilik Bozuklukları, Panik Atak, Okul Korkusu, Sinir Bozuklukları-Anksiyete, Şizoid Kişilik Bozukluğu hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Berna Ermiş için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Berna Ermiş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Berna Ermiş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. B Ermiş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Berna Ermiş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. B Ermiş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.